Etiketler

Vatandaştan Akşener'e sert tepki! 'Yazıklar olsun size'

Saadet Partisi ev sahipliğindeki Millet İttifakı Liderler Buluşması sürerken inşaat işçisi olduğunu söyleyen bir vatandaş Altılı Masa'ya rest çeken Meral Akşener'e tepki gösterdi. Vatandaş, 'Neden bu insanlara bunu yapıyorsunuz? İnsanların sizden ümidi vardı. İnsanlar size ümit bağlamıştı. Neden şu dakika bunu yaptınız? Beş tane çocuğum var benim. Biz size ümit bağlamıştık. Yazıklar olsun size' dedi.

Süleyman Soylu'dan Altılı Masaya tepki: Bebeleri de mağlup olacak

Süleyman Soylu, İzmir'de İlk Oyum AK Parti'ye, İlk Oyum Erdoğan'a programında yaptığı konuşmada, Altılı masanın on birinci toplantı ardından yaptığı 'Erdoğan'ın adaylığı bir kez daha mümkün değildir' değerlendirmesine cevap verdi, 'Günün sonunda ataları nasıl mağlup olmuşsa, bebeleri de aynı şekilde mağlup olacaktır.' ifadelerini kullandı.

Erdoğan'dan altılı masaya tepki: Yeni oyunlar peşinde koşuyorlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla’da Menteşe Atatürk Bulvarı'nda Marmaris - Datça yolu, Milas içme suyu arıtma tesisi ve Bodrum Devlet Hastanesi ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde altılı masaya şok sözler söyledi.

Erdoğan'dan altılı masaya tepki: Vizontele muhalefetin hayali bile yetişemez

Cumhurbaşkanı Erdoğan, iktidarları döneminde teknoloji hamlelerini anlatarak, "Bizim icraatımızın yetiştiği yere vizontele muhalefetin hayali bile yetişemez." dedi.