Etiketler

CHP'li Eren Erdem sosyal medyadan ilk sinyali verdi! Altılı Masa'nın adayı kim olacak?

CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, Altılı Masa'nın 12. toplantısının bitmesinin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Erdem'in yaptığı paylaşımdan sonra vatandaşlar adayın Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu düşünmeye başladı. İşte detaylar...

Gültekin Uysal canlı yayında açıkladı: İşte destekledikleri isim...

Demokrat Partisi Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gazeteci Nevşin Mengü Youtube kanalına konuk oldu. Uysal katıldığı bir canlı yayında aday olarak kimi destekleyeceklerini duyurdu. İşte detaylar...

Mustafa Sarıgül'den Kılıçdaroğlu açıklaması: Ben Kemal geliyorum diyerek...

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Kırşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu önünde gazetecilere açıklamalar yaptı. Sarıgül, "Heyecan zayıfladı. Altılı masanın, bir an önce adayını çıkarıp kamuoyu ile buluşturması lazım. Türkiye Değişim Partisine göre de o masada cumhurbaşkanlığı adaylığına hakkaniyet, adalet ve vefa duygusu varsa, Sayın Kılıçdaroğlu'nun aday olmasını en doğal olarak karşılarız" dedi.

Temel Karamollaoğlu'ndan iddialı açıklama! 'Altılı Masa'nın adayı yüzde 99 kazanır'

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Altılı Masa'nın cumhurbaşkanı adayı ile ilgili ipuçları verirken Masa'nın adayı seçilirse yönetimdeki payın ne olacağı hakkında açıklamalarda bulundu.

Altılı Masa'da 13 Şubat trafiği! Aday belirleme süreci başlıyor

CHP, Demokrat Parti, DEVA Partisi, Gelecek Partisi, İYİ Parti ve Saadet Partisi liderlerinin oluşturduğu 6’lı masa, güçlendirilmiş parlamenter sistem önerisini, anayasa değişikliği metnini ve ortak hükümet programını kamuoyuna tanıttı. Cumhurbaşkanı adayının kim olacağı merak edilirken gözler, 13 Şubat’ta Saadet Partisi’nin ev sahipliğinde yapılacak liderler zirvesine çevrildi..

Altılı Masa'dan bomba kulis iddiası: Akşener aday için anket istiyor!

HaberTürk yazarı Nagehan Alçı, Altılı Masa'dan bomba bir kulis bilgisi paylaştı. Alçı, "İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in altılı masanın cumhurbaşkanı adayına karar vermek için kamuoyu yoklamaları yapılması gerektiğini düşündüğünü” yazdı.

Gelecek Partili Selim Temurci aday açıklaması: Her şey açığa kavuşacak

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Selim Temurci, katıldığı bir canlı yayın programında altılı masanın cumhurbaşkanı adayı hakkında konuştu. Temurci, "Sevgililer günü gelmeden Türkiye’ye çok güzel bir tablo sunacağız" dedi.

AKP'li Kurtulmuş'tan altılı masaya bomba sözler: Bizde Erdoğan'ı destekleyeceğiz diyecekler!

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Kütahya'da 2023 seçimleriyle ilgili sorulan soruları cevapladı. Kurtulmuş, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 2023 seçimlerinde tekrar aday olmasının önünde hiçbir engel yok" dedi.

Ortalığı karıştıracak iddia! Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarına, 'adaylıkta sıkıntı olmayacak' demiş

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, büyükşehir belediye başkanlarının kendisini ziyaret ettiği sırada, 'adaylıkta sıkıntı olmayacak' dediğini yazdı.

Bomba kulis iddiası! Altılı Masa'nın adayı...

Altılı Masa'nın 11. toplantısı İYİ Parti'nin ev sahipliğinde devam ederken ortaya çarpıcı bir iddia atıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ilk kez ben adayım dediği ortaya atıldı. Altılı Masa'nın adayı kim olacak?

Bugün karar çıkacak dedi! Altılı masanın adayını açıklayacağı tarihi verdi

HaberTürk yazarı Muharrem Sarıkaya altılı masanın bugünkü toplantısı öncesinde çarpıcı bir bilgi verdi. Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığının öne plana çıktığını söyleyen Sarıkaya 'Adayın isminin, en geç 15 Şubat’ta açıklanması kararı çıkabilir' dedi..

Gültekin Uysal Altılı Masa toplantısı öncesi konuştu! Erdoğan'ın adaylığına itiraz edeceğiz

Altılı Masa’da yer alan siyasi partilerin liderleri ortak cumhurbaşkanı adayının kim olacağını konuşmak için bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ev sahipliğinde toplanacak. Kritik toplantı öncesinde T24 yazarı Gökçer Tahincioğlu DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüşmesini anlattı. Gültekin Uysal bu görüşmede ''Erdoğan’ın adaylığına itiraz edeceğiz'' açıklaması yaptı..

Altılı Masa Meral Akşener’in ev sahipliğinde toplanıyor! Gündemde 3 önemli konu var

Altılı Masa’da yer alan siyasi partilerin liderleri ortak cumhurbaşkanı adayının kim olacağını konuşmak için bugün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ev sahipliğinde 11. kez bir araya gelecek. Toplantıda, adayı belirlemeye dönük müzakerelerin yanı sıra, 30 Ocak’ta kamuoyuna açıklanacak olan “temel politikalar” metni ile Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme geçiş sürecinin temel ilkeleriyle ilgili çalışmaya da son noktanın konması hedefleniyor.

Ne Ekrem İmamoğlu ne Mansur Yavaş! Meral Akşener o ismi masaya getirebilir

2023 seçimlerinin 14 Mayıs'ta yapılacak olması beklenirken gözler altılı masanın adayına çevrildi. CHP ve İYİ Parti arasında adaylık krizinin olduğu iddia edilirken konuyla ilgili çarpıcı bir iddia yazar Talat Atilla'dan geldi.

Altılı Masa’nın adayını ilan edeceği yeri ve tarihi açıkladı!

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü köşe yazısında 6lı masanın cumhurbaşkanı adayını ilan edeceği yer ve tarih konusunda çarpıcı iddialarda bulundu. İşte Selvi'nin "6’lı Masa cumhurbaşkanı adayını ne zaman açıklayacak?'' başlıklı yazısından öne çıkanlar..

Kulis bilgisini canlı yayında paylaştı! Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanlığı için 2 sürpriz isim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim tarihini 14 Mayıs olarak açıklamasının ardından altılı masanın adayı hakkında çarpıcı iddialar ortaya atılmaya başladı. Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç canlı yayında konuyla ilgili kulis bilgisi paylaştı.

Altılı Masa’nın 3 senaryosu ortaya çıktı! 30 Ocak'ta paylaşılacak

Altılı Masa, iktidara gelmesi durumu için “güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçişte” üç farklı senaryo hazırladı.

CHP'li isim altılı masanı adayını açıkladı: Bizim adayımız Kemal Kılıçdaroğlu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, altılı masanın adayına ilişkin açıklama yaptı. Ağbaba, "Altılı Masa'nın adayına, altılı masa karar verecek ama bize sorarsanız CHP'nin adayı Kemal Kılıçdaroğlu" dedi.

Kulislerden sızdı! Altılı Masa'nın adayını ne zaman açıklayacağı belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim tarihini 14 Mayıs olarak açıklaması kulisleri hareketlendirdi. CHP’li kurmaylar, “Adayımız şubatın ortası gibi açıklanır, marta kalması mümkün değil” dedi.

Muharrem İnce: Erdoğan'ın gitmesi için Kılıçdaroğlu'na da oy veririz

Mayıs ayında yapılması beklenen seçimler öncesinde gözler altılı masanın adayının kim olacağına çevrildi. Zafer Partisi ve birkaç partiyle daha ittifak kurma çalışmalarını sürdüren Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ise seçimlerle ilgili yeni açıklamalar yaptı. , İnce, "2. tura Erdoğan kalırsa ne yapacaksınız?" sorusuna ise "Erdoğan'ın gitmesi için elimizden ne gelirse yaparız. Kemal Bey'e de oy veririz, bir başka kişiye de oy veririz" dedi.

Altılı masanın adayı ne zaman açıklanacak belli oldu! İşte o tarih...

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Erdoğan'ın seçim açıklamasına ilişkin açıklamalar yaptı. Özkoç, Erken seçim değil; tarih güncellemesi’ diyor. Bir partinin sözcüsü böyle açıklama yapar, konuya böyle yaklaşırsa o partiden gerçekten ne beklenebilir?" dedi.

Altılı Masanın adayı Abdullah Gül mü olacak?

tv100.com yazarı Latif Şimşek, İYİ Partili bir kaynaktan aldığı Abdullah Gül ile ilgili gündemi sarsacak bilgileri paylaştı. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın Abdullah Gül ile görüştüğünü söyleyen Şimşek, İyi Parti'nin Kılıçdaroğlu ve Gül arasındaki adaylık tercihine de değindiği konuşmayı köşesine taşıdı.

Bomba kulis bilgisi! Kemal Kılıçdaroğlu'nun önerdiği adayı açıkladı

Gazeteci Melik Yiğitel CNN Türk'te yayınlanan programda altılı masa toplantısında yaşananlar hakkında kulis bilgilerini paylaştı. Yiğitel canlı yayında Kemal Kılıçdaroğlu'nun önerdiği adayın kim olduğunu söyledi..

BBP lideri Mustafa Destici altılı masanın adayını duyurdu

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'den bomba kulis bilgisi geldi. Destici Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayını açıkladı..

Fatih Portakal, altılı masanın adayını açıkladı!

Siyasetin gündeminde en çok konuşulan konulardan biri de altılı masanın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı. Konuyla ilgili ortaya atılan iddialar tartışmaların yönünü belirlemeye devam ediyor. Altı parti lideri, bu ayın sonlarına doğru aday konusunun masaya yatırılacağını ifade ediyor. Ancak gazeteci Fatih Portakal'ın iddiasına göre masa adayını çoktan belirledi. Portakal, "Net bir şekilde" diyerek verdiği isim için "Birkaç pürüz hariç altılı masa tam mutabakat sağladı" dedi.

BBPli Bayram Karacan: Altılı masanın adayının Kılıçdaroğlu olması gerekir

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bayram Karacan TV5'te Çağlar Cilara ile Mustafa Deniz'in konuğu oldu. Altılı masanın adayı hakkında önemli açıklamalar yapan Karacan 'Altılı masanın adayının Kılıçdaroğlu olması gerekir' dedi..

Meral Akşener'den olay adaylık açıklaması! 'Devlet deneyimi olan...'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Altılı Masa'nın adayıyla ilgili, 'Hem kazanacak bir aday, hem de aklı başında, devlet deneyimi olan bir aday ortaya konulacak.' açıklamasında bulundu.

ORC Araştırma müdürü Mehmet Pösteki'den bomba açıklama! Halk Mansur Yavaş'ın adını söylüyor Kemal Kılıçdaroğlu hiç birinci çıkmadı

ORC Araştırma Genel Müdürü Mehmet Pösteki, halktan en çok altılı masanın adayı olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın adını duyduklarını söyledi. Pösteki ayrıca CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun anketlerde hiç birinci çıkmadığını söyledi..

Ahmet Davutoğlu canlı yayında açıkladı! Altılı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu mu?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, katıldığı canlı yayında Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Ali Babacan'dan yanıtladı! Altılı masa ne zaman aday çıkaracak?

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, dün 5. kez bir araya gelen altılı masa toplantısı sonrası değerlendirmelerde bulunarak muhalefetin çıkaracağı aday konusunda merak edilenleri yanıtladı.