Etiketler

Ali Babacan: Seçimden sonra depremin ilk 48 saatini saniye saniye çözeceğiz

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Deva Partisi’nin deprem özel gündemiyle Ankara’da düzenlediği İl başkanları toplantısında konuştu. Babacan, “Seçimden sonra kayıtları açacağız. Şahit olan herkesi çağırıp depremin ilk 48 saatini saniye saniye çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ali Babacan İspanya basınına konuştu! Seçim bölgeleri için de ortak aday belirleyeceğiz

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, İspanya'nın El Pais gazetesine verdiği demeçte, yaklaşan kritik seçimlerin Türkiye ve Avrupa'da demokrasi bağlamında hayati öneme sahip olduğunu belirtti. Altılı masanın seçim takvimine ilişkin konuşan Babacan, bazı seçim bölgeleri için de ortak aday belirleneceğini açıkladı.

Ali Babacan canlı yayında açıkladı! 6'lı masada kriz var mı? 6'lı masa dağılacak mı?

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, FOX TV' Çalar Saat programına konuk oldu. "Bu masayı bozan olmak hiçbir siyasi partinin kaldırabileceği bir yük değil" açıklamasını yapan Ali Babacan Davos'a katılacağını da açıkladı.

Ali Babacan'dan adaylık sinyali

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, DEVA Türkiye’si etkinliğinde konuştu. Babacan'ın 'Cumhurbaşkanı Ali Babacan' tezahüratlar sırasında ceketini çıkarması adaylık sinyali olarak yorumlandı.

Ali Babacan: Birlikte yola çıktığımız Erdoğan sözünden döndü

DEVA Partisi, Ankara Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen “DEVA Türkiye’si” etkinliği düzenlendi. gösterisi yaptı.  Ali Babacan önce salonun dışındaki kalabalığa seslendi. Etkinlikte genel başkan yardımcılarının hazırladığı videolarla eylem planlarını tanıtıldı