Etiketler

Cemal Enginyurt'tan Savcı Sayan'a sert sözler: Erdoğan Ağrı'ya acımış, sana yol vermiş!

Demokrat Parti Ordu Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, milletvekili adaylığı için istifa eden Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'a sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan istifa etti! Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat vermiş

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine çok az bir süre kaldı. Seçim kampanyaları hızla devam ederken Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, milletvekili adayı olmak için istifa etti. Sayan, istifasını Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istediğini söyledi.

Savcı Sayan Erdoğan ve Bahçeli hakkındaki sözleriyle gündem oldu

AK Partili Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, katıldığı bir TV programında açıklamalarda bulundu. Sayan'ın programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik sözleri gündem oldu

Gündemi sarsan bomba iddia! CHP'li büyükşehir belediye başkanı AKP'ye geçmek istedi...

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, hali hazırda CHP'den büyükşehir belediye başkanlığı görevini yürüten bir ismin AK Parti'ye geçmek istediğini öne sürdü.

Savcı Sayan Ağrı sokaklarında uzun namlulu silahlarla yürüdü

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın şehrin sokaklarında uzun namlulu silahlarla yürüdüğü anların görüntüsü gündem oldu.

AK Parti'li Savcı Sayan'dan Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması! Elektrik faturasını yatıracağım

AKP'li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan faturasını ödemediği için evinin elektriği kesilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açıklama yaptı. Savcı Sayan Kılıçdaroğlu'nun elektrik faturasını ödeyeceğini söyledi..

Ağrı Belediye Başkanı Sayan sahur görüntülerini savundu! 21 bin liralık kahvaltıyı çok görmüşler

AK Parti Ağrı İl Gençlik Kolları Başkanı Halil İbrahim Selçuk tarafından paylaşılan sahur yemeği görüntüleri parti içinde tartışmalara neden oldu. Selçuk, gelen tepkiler üzerine paylaşımı sildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ise '21 bin liralık kahvaltıyı çok görmüşler' dedi.

Özgür Demirtaş her aileye günde 2 kilo et bizden diyen Savcı Sayan'a cevap verdi

Sık sık polemiklerin odağında olan ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş, son olarak Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın yaptığı açıklamaya göndermede bulundu. Savcı Sayan 'alamayan her aileye günde 2 kilo et bizden' deyince Özgür Demirtaş da 'ekonominin e'sinden anlamamak budur' dedi. İşte detaylar....