Etiketler

İmamoğlu'ndan dikkat çeken paylaşım! Kılıçdaroğlu'na adaylık mesajı mı?

Adaylık için adı geçen İBB Başkanı İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun CHP'nin vizyon belgesini açıklamasının ardından dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Meral Akşener'den bomba AK Parti itirafı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'O masanın seçmeni, eğer biz birbirimize düşersek, inatlar uğruna yanlış olursa, o zaman hepimizin saçını başını seçmen yolar. Biz o masadan kalkmayacağız' dedi.

Muharrem İnce'den 6lı masa'yı bombaladı! Erdoğan'a çalışıyorlar

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce 6lı masaya göndermede bulunarak "6'lı Masa'nın çözüm falan ürettikleri yok, milleti oyalıyorlar, kendilerine güvenleri yok, proje üretmiyorlar, iş olsun diye zamanı geçiriyorlar, doğrudan Erdoğan'a çalışıyorlar." dedi.

Muharrem İnce'den Kemal Kılıçdaroğlu'na: 'Ben olsam o masayı yıkardım'

İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu’nun Kılıçdaroğlu’nun adaylığına ilişkin açıklamalarını eleştiren Muharrem İnce, CHP Lideri'ni sert bir dille eleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki son anket! İşte AK Parti ve Erdoğan'ın oy oranları...

AK Parti Tanıtım ve Medyadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, katıldığı canlı yayında son anket sonuçlarını paylaştı. İşte AK Parti ve Erdoğan'ın oy oranları...

Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığı rafa kaldırıldı! İşte 6lı masanın gündemindeki iki isim

Gazeteci Veysel Karahan'dan 6lı masanın Cumhurbaşkanı adayı hakkında açıklama geldi. Karahan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ''Akşener İmamoğlu'na daha yakınken, Kılıçdaroğlu Mansur Yavaş'ın adaylığına daha yakın'' dedi..

AK Parti Hamza Dağ'dan 6'lı masaya gönderme! Dernek bile yönetemezler

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Millet İttifakı ortakları arasındaki cumhurbaşkanı adaylığı tartışmalarını milletin takdirine bıraktıklarını söyleyerek 6lı masaya göndermede bulundu.

Akşener'den Erdoğan'ın '6'lı masadan kalk' çağrısına sert yanıt!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İYİ Partiye yönelik yaptığı '6'lı masadan kalk' çağrısına Akşener, 'Milletimizin geleceğinin heba edildiği bir kumar masasında hiç olmadık, olmayız.' diye yanıt verdi.

Altılı masa arasında aday tartışması! 'Kazanamama endişemiz var'

Altılı masada liderlerin sekizinci toplantısından adayla ilgili bir açıklama gelmedi. İyi Partili Yavuz Ağıralioğlu'nun Kemal Kılıçdaroğlu'nun olası adaylığı için “Kazanamama endişemiz var” demesiyle başlayan polemiğe CHP’den Engin Altay katıldı ve Ağıralioğlu için “Kraldan çok kralcı” dedi.

İyi Parti'li Yavuz Ağıralioğlu'dan Kemal Kılıçdaroğlu açıklaması! Aday olursa kaybederiz

Seçime 7 ay gibi bir süre kalmasına rağmen Cumhurbaşkanı adayını henüz açıklamayan 6lı masada çatlak büyüyor. İyi Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda bomba açıklamalar yaptı. Ağıralioğlu "Klasik sağ seçmen, camide bile safın soluna durmaz. Bu refleksi görmezden gelemeyiz" ifadelerini kullandı.

6'lı masaya katılmak isteyen BTP lideri Hüseyin Baş için formül!

Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem mutabakatını imzalayan siyasi partilerin oluşturduğu altılı masanın pazartesi gerçekleştireceği toplantıda genişleme stratejisi görüşülecek. Masaya dahil olmak isteyen BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş için "İYİ Parti listelerinden aday olabileceği” konuşuluyor.

Ahmet Davutoğlu AK Parti'nin başörtüsü anayasa değişikliği teklifi için çağrı yaptı

Altılı Masa'nın ortaklarından Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu AKP'nin başörtüsü ve aile yapısıyla ilgili anayasa değişikliği önerisine olumlu yaklaştıklarının sinyalini vererek çağrı yaptı..

Ali Babacan, 6'lı masanın ilk icraatını duyurdu!

Ali Babacan, 6'lı masada yaşanan ilk icraatı şaşkına uğratan sözleriyle duyurdu. DEVA Partisi lideri ortak çalışma grubunda kullanılacak yazı fontu, puntosu, satır aralığı, metinlerin dili ve köşe boşluklarının belirlendiğini ifade etti.

Gelecek Partisi lideri Davutoğlu'ndan adaylık açıklaması!

Altılı Masa'nın Cumhurbaşkanı adayıyla ilgili açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi lideri Davutoğlu, "Tayyip Erdoğan’ın karşısına Tayyip Erdoğan gibi biri çıkarmak için bir araya gelmedik. Bizim Cumhurbaşkanı adayımız asla Tayyip Erdoğan gibi güç kullanmayacak. Aday dışarıdan da olabilir masadan da olabilir" dedi.

6'lı masanın cumhurbaşkanı adayı kim? Temel Karamollaoğlu katıldığı canlı yayında konuştu

Seçim tarihi yaklaştıkça 6'lı masanın cumhurbaşkanı adayı hala merak konusu. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu canlı yayında çok konuşulacak açıklamalar yaptı

Davutoğlu’ndan Cumhurbaşkanı adayı açıklaması! 'Herkes bunu merak ediyor'

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 6lı masanın cumhurbaşkanı adayına ilişkin, 'Bir milyarlık soru bu; cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Herkes bunu merak ediyor. Yeni cumhurbaşkanı 6 siyasi partinin ortak mutabakatı ile bir geçiş süreci yönetecek cumhurbaşkanı olacak' dedi.

6’lı masadan toplantı sonrası ortak bildiri! Cumhurbaşkanı adayı açıklaması

6’lı Masa'yı oluşturan partilerin liderleri CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun ev sahipliğinde bir araya geldi. Toplantının ardından da ortak bildiri yayınlandı.

Karamollaoğlu'ndan 'Kaybederseniz ne yapacaksınız' sorusuna olay cevap!

Katıldığı programda 6'lı masada kaybetme ihtimalinin hiç konuşulmadığını belirten Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, 'Kaybedersek ne yapacağız, oturup ağlayacağız' dedi.

Gelecek Parti Meral Akşener'e seslendi! Başbakanlık bizim hakkımız

Gelecek Partili Selçuk Özdağ'dan 6lı masada gerilim yaratacak bir açıklama geldi. Özdağ, “Meral Akşener, daha önce ‘Başbakanlığa adayım’ demişti. O önce konuştu, biz şimdi konuşuyoruz. Çünkü şimdi hak bizim. Çünkü bizim koltuğumuzu çaldılar." dedi.

İngiliz gazetesinden 6'lı masa iddiası! Gizli görüşmeler var

İngiliz gazetesi Financial Times, 6'lı masada derin çatlaklar olduğunu yazarak, Kılıçdaroğlu'nun adaylığı için kapalı kapılar arkasında görüşmeler yaptığını iddia etti.

Kemal Kılıçdaroğlu'na soruldu! 6'lı masa liderleri arasında kriz mi var?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, önceki gün partisinin grup toplantısını yaptığı Elazığ'da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu 6lı masa hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı..

Cumhurbaşkanı adaylığı için kritik sözler! '6 parti dışında 7'nci bir isim de aday olabilir'

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, cumhurbaşkanlığına 6'lı masadaki partilerin genel başkanlarından birinin de aday olabileceğini, 7'nci bir ismin de çıkabileceğini söyledi.

İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'den 6lı masa açıklaması! Derin görüş ayrılığı var

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu'nun, altılılı masa açıklamasının ardından Bağımsız İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'den açıklama geldi. Çelebi '6lı masada derin görüş ayrılığı var' dedi..

Mustafa Sarıgül: Altılı masanın en doğru adayı Kemal Kılıçdaroğlu’dur

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül muhalefet partisinin ortak cumhurbaşkanı adayının CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu olması gerektiğini açıkladı..

6'lı masadan Kemal Kılıçdaroğlu’na beklenmedik tepki! 5 lider rahatsız oldu

Muhalefet partilerinin oluşturduğu altılı masanın ilk tur toplantıların sonuncusu geçtiğimiz hafta yapımıştı. Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu'nun ev sahipliğinde yapılan görüşmeyle ilgili bomba detaylar ortaya çıktı.

Saadet Partisi genel merkezinde toplanan 6'lı masanın genel başkanlarından ortak açıklama

Saadet Partisi ev sahipliğinde 6.kez toplanan 6'lı masa toplantısı tamamlandı. Toplantı sonrasında 6 liderin imzasını taşıyan yazılı basın açıklaması yapıldı.

Demirtaş'tan Erdoğan'a sert çıkış! 'Allah zeka dağıtırken...'

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı 'Altılı Masa Menüsü'ne Twitter hesabından yanıt verdi. Demirtaş, 'Allahım zeka dağıtırken neden hepsini bunlara verip bizi mahrum bıraktın? Bu nasıl zekadır, nasıl bir yaratıcılıktır!' diyerek tiye aldı

Ahmet Davutoğlu canlı yayında açıkladı! Altılı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu mu?

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, katıldığı canlı yayında Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı.

Ne Kemal Kılıçdaroğlu ne Mansur Yavaş! 6'lı masanın sürpriz cumhurbaşkanı adayını açıkladı

Millet ittifakının cumhurbaşkanı adayının kim olacağı merak edilirken Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür bomba bir iddia ortaya attı. Övür, bugünkü yazısında 6'lı masanın cumhurbaşkanı adayı olarak sürpriz bir ismi kaleme aldı..

Altılı masanın cumhurbaşkanı adayını kaç parti destekleyecek? CHP kurmayları sayıyı açıkladı

Altılı masanın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı resmi olarak açıklanmasa da Kemal Kılıçdaroğlu isminin öne çıktığı biliniyor. CHP kurmayları ittifakın dışında da kaç partinin destek vereceğine dair nabız yoklamalarına başladı.