Ünlü iş insanı Emir Murat Özdilek'in eşi Melis Özdilek tekrar boşanma davası açtı Ünlü iş insanı Emir Murat Özdilek'in eşi Melis Özdilek tekrar boşanma davası açtı

Klinik psikolog Esra Ezmeci'nin Yeni Baştan programına katılan bir kadın, anlattıklarıyla büyük şaşkınlık yarattı. 10 yıllık evli olduğunu belirten Gönül Hanım, 5 yıl önce eşinin abisiyle yaşadığı ilişkiyi paylaştı.

Eşimin Abisiyle İlişki Yaşadım

Esra Ezmeci'nin konuğu olan Gönül Hanım, "Eşim askerdeyken abisiyle bir ilişki yaşadım" dediğinde Ezmeci şoke oldu ve "Nasıl oldu bu durum?" diye sordu. Gönül Hanım, yaşadıklarını şu şekilde anlattı: "O dönemde bir boşluktaydım. Eşimin abisi de eşiyle sorunları vardı ve bana ilgi gösteriyordu. Bu ilgiden etkilendim ve dayanamayıp ilişkiye başladık. Bu durumu paylaşmak zor geliyor çünkü biliyorum ki herkes beni yargılayacak."

Esra Ezmeci, konuğunu rahatlatmak ve daha fazla açıklama yapmasını teşvik etmek için sorular sordu. Gönül Hanım ise "Eşimle bir ilişkim olmuştu ama aynı dönemde abisiyle de ilişki yaşadım. Askerden önce başlamıştı. Hem eşimle hem de abisiyle ilişkim oldu evlenmeden önce" diyerek şaşırttı.

Esra Ezmeci Gonul Hanim

Vicdanım Rahat Etmiyor

Ezmeci, "Hiç vicdanen rahatsızlık hissetmiyor musunuz?" diye sorduğunda Gönül Hanım, "Kendimi çok kötü hissediyorum. Hem yengemle aram çok iyi, onu da seviyorum. Vicdanım rahat etmiyor" şeklinde cevap verdi. Gönül Hanım, ikisini de bırakmayı düşündüğünü ve henüz DNA testi yapmadığını da belirtti.

Esra Ezmeci, konuğuna "İkinizi de hayatınızdan çıkarmak doğru karar olur" diyerek teşekkür etti.

Editör: Şevval Başçakır