Ebru Polat müjdeyi açıkladı: İşte yeni şarkısının adı! Ebru Polat müjdeyi açıkladı: İşte yeni şarkısının adı!

Karaman'da karısının kendi akrabasına kaçtığını iddia eden İbrahim Lale, Esra Erol'da Nazmiye Lale'nin geri dönmesini istiyor.

Nazmiye Lale ile 6 yıllık evli olan İbrahim Lale, karısının son bir yılda 19 defa kaçtığını ve eşinin 18 defa tekrardan kendisine döndüğünü anlattı. İbrahim, eşinin hiçbir yerde durmadığını ama akrabası Ahmet'in yanında da muhtemelen tehdit ile kaldığını iddia etti.

İbrahim Lale yaptığı açıklamada, 'Ahmet benim teyzemin oğlu. O bizim evliliğimizi kıskanıyor ama aramız çok iyi. Daha sonra Ahmet ile aramız açıldı bana 11 el silahla ateş etti. Bende onun arabasını ateşe verdim. Eşim Nazmiye'den ya Ahmet ya ben diye seçim sundum. Karaman'da herkez bizi tanıyor, tüm Karaman'a reklam olduk. Hiçbir ev sahibi bize ev vermiyor. Bu yüzden çok sık ev değiştiriyoruz. Eşim Nazmiye bu şahıs için 19 kez evden kaçtı ve 18 kez de geri döndü. ' Dedi.

Program esnasında canlı yayına bağlanan Nazmiye Lale,'Ben Ahmet'in yanındayım. Ben ilk başlarda Ahmet'i kötü birisi olarak tanımıştım. Eşim beni dövmesinden sonra Ahmetle konuşmaya başladım. Eşim bana yasaklı madde kullanmayı alıştırmıştı Ama Ahmet beni bu ortamdan kurtardı. Son 1 aydır Ahmet ile çok yakınız. Bu aldatma olayından sonra ailesinden küfürler yedim. Ben babamdan dayak yemezken, İbrahim'den dayak yedim. ' Diye konuştu.

Tüm bu olanlara rağmen İbrahim Lale, karısı Nazmiye'nin tekrar kendisine dönmesini istiyor.