Kadınlar saçlarını hangi renge boyatacaklarını araştırıyor. Özellikle esmer tenli kadınlar tenlerine en çok yakışacak saç rengini bulmaya çalışıyor. Esmer ten şüphesiz kadınları en güzel gösteren ten renklerinden birisidir. Biz de güzel ten renginize yakışacak saç renklerini sizlerle paylaştık.

Esmer Tene Saç Rengi

Esmer tenliler için en uygun saç renklerini sizler için derledik:

İkizler İkizler Uyumu, İkizler Burcu ve İkizler Burcu İle Anlaşabilir Mi? İkizler İkizler Uyumu, İkizler Burcu ve İkizler Burcu İle Anlaşabilir Mi?

Siyah ya da Mavi Siyah: Siyah saç rengi esmer tenlilerin ten rengini daha çok ortaya çıkarır. Esmer tonunuzu daha açık gösteren siyah renkleri tercih edebilirsiniz. Mavi siyah ya da gece mavisi olarak adlandırılan renk ise siyah saç rengi içerisinde mavi ışıltılar barındırır. Bu da tek renk siyah saç rengindense daha farklı ve marjinal bir saç rengine sahip olmanızı sağlar. Monoton renkleri sevmiyorsanız  mavi siyah rengi sizin için en doğrusu olacaktır.

Kahve Tonları: Kestane, çikolata kahvesi veya koyu kahve esmer tenlilere yakışacak saç renklerinden birkaç tanesidir. Teninizle uyumlu bir saç rengine sahip olmanızı ve dolayısıyla vücudunuzla saçlarınızın bir uyum içerisinde görünmesini sağlar.

Açık Kahve Tonları: Bal kahvesi, küllü kahve gibi renkler daha açık ve sarı ışıltılı kahve tonlarıdır. Daha açık bir renge saçınızı boyatmak isterseniz bu renkler esmerlere en çok yakışan açık tonlar olarak öne çıkıyor.