HPV aşısıyla çektiği videoyla gündem olan Ecem Taşer aşıdan önce eşi olmadan gittiği Fas tatili ortaya çıkınca hakkında türlü iddialar ortaya atılmıştı. Eşi ve kendisine gelen olumsuz yorumlara dayanamayan Ecem Taşer tepki göstermişti. "Eşini aldattı, o yüzden aşı oldu"  yorumlarla karşı karşıya kalan fenomen, gittiği tatil ve aşı olduğu zaman arasındaki zaman farkını anlattı.

TV'de yayınlanan Demet Akalın'ın programına konuk olan  Ecem Taşer herşeyi anlattı. Dedikoduların hızla artmasından sonra sosyal medya hesabının kapatılma iddiasına yanıt veren Taşer "Açıklama yapmaya çalışıyordum. Hesabımı kapattırdılar, ben kendi rızamla kapatmadım. Videolarım milyonlarca izlendiği için bir trol ordusu bekliyordum ama bu kadarını beklemiyorum. Gece boyunca menajerimle beraber hesabı açmak için uğraştık. Ancak sabah açabildik. Sonra hemen açıklama videosu yayınladım. Çok kötü bir şekilde telefon numaram, hastane kayıtlarım, ev adresim hepsi ifşalandı." ifadelerini kullandı.

Jess Molho'nun "Eşinizin bu durumlara yorumu ne oldu?" soruna ise "Çok saçma. Bizim aramızda böyle şeylerin lafı olmaz. Başından beri evliliğimizin yok para için... Halbuki biz evlendiğimizde beş kuruşumuz yoktu. Birlikte başardık." ifadelerini kullandı.

Annesi de şarkıcı oldu: 'Aleyna istedi' dedi Annesi de şarkıcı oldu: 'Aleyna istedi' dedi

Ecem Taşer 'Eşimin görünüşünü kendi kafalarına göre beğenmedikleri için ya da beni ondan daha güzel gördükleri için.. İğrenç şeyler bunlar konuştuğum şeylere bak. O kadar kötü yorumlar yaptılar ki ona! Ben bu adamı sizin düşündüğünüzün aksine kalbi çok güzel olduğu için, her zaman beni desteklediği için çok seviyorum. Bunu anlatmaya çalıştım insalara ama olay o kadar çirkin bir yere gitti ki...' ifadelerini kullandı

Editör: Aliye Tulum