‘Aşk Yeniden’, ‘Yeni Gelin’, ‘Avrupa Yakası’ ve ‘Vermem Seni Ellere’ gibi birçok popüler dizide rol alan Esin Gündoğdu, son dönemde verdiği kilolarla magazin gündeminin zirvesinde yer alıyor. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabında yayınladığı dans videosu ile adeta olay yarattı.

Geçtiğimiz yıllarda mide ameliyatı geçiren Esin Gündoğdu, bu operasyon sonrası inanılmaz bir değişim geçirdi. 138 kilodan 66 kiloya düşen oyuncu, yeni görünümüyle herkesi büyülüyor. Şimdi ise formunu koruyarak modellik kariyerine adım atmış durumda.

"Kendimi Çok Rahatlamış Hissediyorum"

72 kilo vererek bambaşka biri haline gelen Gündoğdu, değişimi hakkında “Kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Salondan odaya gidemiyordum, basamak çıkamıyordum. Şu anda kendimi çok rahatlamış hissediyorum,” sözleriyle duygularını ifade etti.

Dans Videosuna Beğeni Yağdı!

Magazin dünyasında verdiği kilolarla sıkça konuşulan Gündoğdu, son olarak sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosu ile büyük beğeni topladı. Ünlü oyuncunun dans performansı, takipçilerinden adeta beğeni yağmuru aldı. 

Haluk Levent sevenlerini korkutmuştu: Sağlık durumu hakkında açıklama geldi Haluk Levent sevenlerini korkutmuştu: Sağlık durumu hakkında açıklama geldi

Esin Gündoğdu’nun inanılmaz değişimi ve dans şovu, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor!

Editör: Nigar Topcu