Ersan Şen: İktidarın ve muhalefetin trollerini birleştirdim

Meral Akşener'in geçtiğimiz günlerde masadan kalkması ile ortaya çıkan gündemde açıklama yapan, Akşener'e destek çıkan Hukukçu Ersan Şen, İyi Parti'nin talep etmesi halinde Cumhurbaşkanı adayları olabileceğini söylemişti. Bu açıklama çok konuşulurken Altılı Masa dün yeniden birleşti. Konuyla ilgili Ersan Şen'den açıklama geldi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Saadet Partisi Genel Merkezi’nde meydana gelen Altılı Masa’nın toplantısından sonra, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Altılı Masa’nın Cumhurbaşkanı Adayı’nın Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söylemesinin ardından yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde bir TV programına katılan  Hukukçu Ersan Şen, Meral Akşener'in masadan kalkmasını yorumlarken Cumhurbaşkanı adayları olabileceğini söylemişti. Daha sonra İyi Parti liderinden konuyla ilgili telefon aldığını söyleyen Ersan Şen'den yeni bir açıklama geldi.

Altılı Masanın krizi aşıp adayı belirlemesinin ardından ceza hukukçusu Ersan Şen yaptığı ilk yorumda dağılan masanın toplanmasına yardım ettiğini söyledi. Ersan Şen "Tarihte ilk kez iktidarın ve muhalefetin trollerini birleştirdim ve dağılan masanın toplanmasına yardım ettim." açıklaması yaptı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN