Yılın aşkı ortaya çıktı! Tuba Ünsal Hindistan’ın en zengin iş insanı Shirish Saraf ile birlikte Yılın aşkı ortaya çıktı! Tuba Ünsal Hindistan’ın en zengin iş insanı Shirish Saraf ile birlikte

Eski hakem ve şimdiki spor yorumcusu Erman Toroğlu'nun, Beşiktaş-Galatasaray derbisi sonrasında A Spor'da yaptığı yorumlar yerine, giydiği 4,904 dolarlık (153 bin lira) ceket ile sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Gri renkli desenli ve ünlü bir markaya ait olan ceket, kullanıcıların dikkatini çekti. Toroğlu'nun aksesuarları arasında yer alan altın kolye ve saat de fark edilen detaylar arasındaydı.

Sosyal medya kullanıcıları, Toroğlu'nun ceketi hakkında çeşitli yorumlar yaparak dikkat çekti. Kimi kullanıcılar "O ceketle kendisini birine benzeteceğim ama bir türlü benzetemedim" derken, bazıları "Sanki sahne sanatçısı" yorumunda bulundu. Bazıları ise ceketin yüksek fiyatına vurgu yaparak, "Birkaç yüz bin lira para onun için", "Ya bari paraya değseydi çok çirkin" gibi yorumlar yaptı.

Erman Toroğlu'nun özel hayatı da medyanın ilgisini çekmişti. 2022 yılında, kendisinden 35 yaş küçük avukat Ezgi Yavuz ile evlenmesi, sosyal medyada büyük konuşulmuştu. Evliliklerinin ardından, çiftin yatak odasıyla ilgili magazin haberleri de gündeme gelmişti.

Editör: Nigar Topcu