Fatih Erbakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt verdi: En yüksek oy için mücadele içindeyiz Fatih Erbakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt verdi: En yüksek oy için mücadele içindeyiz


Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin bugün Şanlıurfa'daki 11 Nisan Spor Salonu'nda düzenlediği İlçe Belediye Başkanı Adayları Tanıtım Toplantısı'na katıldı. AK Partili başkanlar ve MHP'li başkan arasında platformda yaşanan tartışma kameralara yansıdı.


AK PARTİ'Lİ BAŞKANLAR, MHP’Lİ BAŞKANA ELİNİ VERMEDİ 

Erdoğan’ın Cumhur İttifakı’nın Harran Belediye Başkanı Adayı olarak Mahmut Özyavuz’ın ismini açıklamasının ardından platforma AKP Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AKP Harran İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz ve MHP Harran İlçe Başkanı Halit Özyavuz çıktı. MHP’li Halit Özyavuz, AKP’li Ali İhsan Delioğlu ile Mahmut Özyavuz’un arasına girmek istedi. Ancak Ali İhsan Delioğlu buna izin vermedi. Selamlama sırasında da AKP’li Mahmut Özyavuz’un MHP’li Halit Özyavuz’un elini tutmaması dikkat çekti. Boşta kalan elini birkaç kez havaya kaldırarak selamlamaya katılmak isteyen Halit Özyavuz, şaşkınlığını gizleyemedi.

Editör: Nigar Topcu