Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yoğun mesaim sebebiyle yayın esnasında geçirdiğim küçük rahatsızlıktan ötürü geçmiş olsun dileklerini ileten, dualarını eksik etmeyen necip milletimin her bir ferdine, her bir kardeşime çok çok teşekkür ediyorum" dedi.

umhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bugün doktorlarımızın tavsiyesiyle evde istirahat edeceğim” diyerek, “Kırıkkaleli, Yozgatlı ve Sivaslı kardeşlerimle ne yazık ki bugün bir araya gelemeyeceğiz. Hepsinden haklarını helal etmelerini rica ediyorum” ifadesini kullandı.

Erdoğan sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

'FUAT OKTAY İŞTİRAK EDECEK'

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın acı günü Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın acı günü

"Yoğun mesaim sebebiyle yayın esnasında geçirdiğim küçük rahatsızlıktan ötürü geçmiş olsun dileklerini ileten, dualarını eksik etmeyen necip milletimin her bir ferdine, her bir kardeşime çok çok teşekkür ediyorum” diyen Erdoğan şöyle devam etti:

"Bugün doktorlarımızın tavsiyesiyle evde istirahat edeceğim. Kırıkkaleli, Yozgatlı ve Sivaslı kardeşlerimle ne yazık ki bugün bir araya gelemeyeceğiz. Hepsinden haklarını helal etmelerini rica ediyorum. Bizi temsilen Kırıkkale, Yozgat ve Sivas programlarına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay iştirak edecektir."

Erdoğan, “Allah’ın izniyle yarından itibaren programımıza devam edeceğiz” ifadesini kullanarak, “Aziz milletimizi Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için çalışmayı sürdüreceğiz” mesajını paylaştı.

CANLI YAYINDA RAHATSIZLANMIŞTI

Erdoğan katıldığı canlı yayında geçirdiği rahatsızlık sonrasında yaptığı açıklamada yoğun çalışma temposu nedeniyle midesini üşüttüğünü ifade etmiş, "Bu yoğun mesai içinde bizde zaman zaman böylesi durumlarla karşılaşıyoruz. Sizlerden ve seyircilerimizden helallik diliyorum" demişti.