Kılıçdaroğlu'na karşı cephe alan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir internet sitesi açarak Genel Başkanlık koltuğunda gözü olduğunu ve Kılıçdaroğlu'nun gitmesi gerektiği mesajını verdi. İkili arasındaki tartışma gittikçe büyürken gazeteci Enver Aysever, Ekrem İmamoğlu'nu İstanbul'un sorunlarını çözmek yerine Genel Başkanlık hayali kuruyor İstanbul'u düşünmüyor sözleriyle taşladı.

Enginyurt, Davutoğlu'na sert çıktı: En iyisi maske tak, suratın görünmez Enginyurt, Davutoğlu'na sert çıktı: En iyisi maske tak, suratın görünmez

İBB BAŞKANI OLDUĞUNU ERKEN UNUTTU

Kendi YouTube kanalında açıklama yapan Enver Aysever, "İmamoğlu, İBB'nin başkanı olduğunu çok erken unuttu, İstanbul'un yığınla sorunu varken, bu sorunlara çözüm üretmesi gerekirken kafasına cumhurbaşkanı adaylığını soktu, onun peşine düştü. CHP Genel Başkanlığını soktu, onun peşinde." ifadelerini kullandı.

"ARDI ARDINA HATALAR YAPTI"

Enver Aysever, İmamoğlu'nun ardı ardına hata yaptığını belirterek şunları ifade etti:

"İstanbulluya sorunları çözmek için fedakarlık yapan, mücadele eden, İstanbullunun dostu olan İBB Başkanı değil; siyasi kariyerini düşünen, İstanbulluya 'Arkadaşlar vaziyeti idare edip biraz daha yukarı çıkınca düzeltirim' diyen güven vermeyen bir belediye başkanına döndü. Ardı ardına hatalar yaptı. Çok magazin unsuru haline döndü."