İnternet fenomeni Dilân Polat'ın müteahhit eşi, evlilik yıl dönümünde kendisine uçak kiralamıştı.

AK Partili Yenişehirlioğlu'ndan 'Yeni Anayasa' çıkışı: 'Bütün şartları zorlayacağız' AK Partili Yenişehirlioğlu'ndan 'Yeni Anayasa' çıkışı: 'Bütün şartları zorlayacağız'

Bu hediye, sosyal medyada gündem olurken; değirmenin suyunun nereden geldiği soruldu.

Gazeteci Enver Aysever ise, bu konuya dair YouTube yayınından açıklamalarda bulundu.

Kiralama ile dalga geçen Aysever, ironik bi tavırla "Helal olsun kocaya. Hanımefendiye 16. yılında uçak kiralamak falan... Bizde de zaten her gün aşağı yukarı böyle oluyor. Beyefendiler akşam eve gelirken genellikle pırlantalar alıyor. Çünkü toplumumuz bir hayli zengin. Kılık kıyafet hiç dert değil. Takılar sorun değil. Biz uzaya gidip gelmiş insanların. Sen hâlâ uçakta mısın birader? Biz buradan uzaya gidiyoruz, akşama dönüyoruz. Kahvaltıyı marsta yapıyoruz. Burası Türkiye. Türkiye yüzyılındayız. Dilân Polat da kendini bir şey zannediyor. Uçak ne ya? Siz nerede yaşıyorsunuz?"

"BEN OLSAM ADAMIN SAÇINI BAŞINI YOLARIM"

Alınan hediyenin kiralama olmasına dikkat çeken Aysever, yine kinaye yaparak dalga geçti. Aysever, şu ifadeleri kullandı:

"Ben Dilân Polat'ın yerinde olsam adamın saçını başını yolarım. Kiralamak ne ya? Normal koşullarda kira mı olur Allah'ınızı severseniz? Ya malın sahibi olacaksın. Her şeyimiz var. Memleket almış yürümüş."