Ender Saraç ile ödül törenine katılan Astrolog Aygül Aydın Benan Saraç'tan şikayetçi oldu

Ünlü doktor ve yazar Ender Saraç ile eşi Benan Saraç arasında geçtiğimiz aylarda büyük bir tartışma yaşanmıştı. Ender Saraç Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'ne eşi yerine Astrolog Aygül Aydın ile katılmıştı. Ender Saraç'ın eşi Benan Saraç aynı törene yanlız katılınca ateş püskürmüştü. Skandal olayda yeni gelişmeler yaşandı. Astrolog Aygül Aydın Benan Saraç'tan şikayetçi oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

2013 yılında doktor ve yazar Ender Saraç ile nikah masasına oturan Benan Saraç, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde yaşananlar sonrası adeta ateş püskürmüştü.  Sosyal medya hesabından törenden paylaşım yapan Benan Saraç, bir takipçisinin "Eşinizde orada ama sizi beraber göremiyoruz" yorumu üzerine sessizliğini bozan Benan Saraç, "Beni yine yalnız bırakıp, şu kadını davetten içeri sokarken, benim için 'Boşver Şizofren' dedi. Nasıl yani? Pardon! Ender kendine gel yavrum! Sanırım kadın seninle ilgili gerçekleri bilmiyor. Ben yolumda sessiz yürümüyorum. Kimseye de tamah etmiyorum. Tahmin edileni yapmıyorum. Lakin sen adam olmayı, konuşmamayı öğreneceksin. Gel bakalım meydandayım. Bu kadar insanın karşısında çekiniyor muyum bakalım!" diyerek tepki göstermişti.

TAKİPÇİSİNE CEVAP VERDİ

Takipçisinin yorumuna cevap veren Saraç, "Çok haklısınız. Yanımda olmalı her daim. Ancak buna yürek ve adamlık gerek sanırım. Lafımı esirgemek durumunda hissetmiyorum hiç. En zor zamanlarında yanında oldum, ayağa kaldırdım onu. Bir aile ile ikinci baharını verdim. Fakat hasetlik ve hırs insanı içerden bitiren bir duygu" dedi.

"ONUN SALAKLIĞI VE BEYİNSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KENDİMİ HASTA EDEMEM"

Yorumun ardından birisine attığı "Yok küsüyor. Ben de takmıyorum, çünkü haklıyım ve kendim de kıymetliyim. Onun salaklığı ve beyinsizliği yüzünden kendimi hasta edemem" mesajını yayınlayan Benan Saraç, paylaşımına şu notu ekledi:

"Gülümsetin. Takmayın, takılmayın. Lafını koydum; herkesin hakkı neyse teslim ettin, tavrını belirttin. Şimdi herkes akıllanacak yola devam. Mevzu basit, bitti. Ne içine atacaksın da kendini hasta edeceksin. Hayat kısa."

"YUVAYI YIKMAK KOLAY MI?
Yeni bir paylaşım daha yapan Benan Saraç, evliliğini bitirmediği kontrolün kendisinde olduğunu söyledi. Bu süreçte eşine mesaj gönderenlere de tepki gösteren Benan Saraç, sözlerine şöyle devam etmişti:

"Kimse sevinmesin, yerim o sevinenleri. Haklıysan ne üzüleceksin? Haklıydım şut ve gol. Şimdi önümüzdeki maçlara. Kimse havaya girip de bizimkine yürümeye çalışmasın fena yaparım. Yok 'bugün çok karizmatik görünüyorsun' falan. Görmemeye o mesajları. Yavrum biz ne yollar yürüdük nasıl binalar inşa ettik. Kolay mı yıkmak, yıktırmak.

Yavrucuğum ego, hırs ve yaş. Normal... Arada var 21 yaş. Kontrol bende. Yalnız şunu gördüm zoru görünce kaçıyor bir çoğu. Hemen bitiriyor musunuz siz evliliklerinizi ya. Nerede emek binanın temeli. Yık bitir hemen. Biraz uğraş biraz sahip çık. Yanlışsa yanlış. Bilemem artık. Ayrıca sana ağır gelen bana gelmeyebilir. Herkes bir kaldırma gücü var unutmayın."

ENDER SARAÇ AÇIKLAMA YAPTI

Ender Saraç, "Altın Kelebek'e uğrayacağım zaten önceden biliniyordu" dedi. Saraç, bir yanlış anlamanın olduğunu da sözlerine eklemişti.

ASTROLOG AYGÜL AYDIN ŞİKAYETÇİ OLDU

Bu paylaşımlar nedeniyle zor durumda kaldığını belirten astrolog Aydın, Benan Saraç'ın tehdit ve hakaretlerine maruz kaldığını belirterek şikayetçi oldu. Aydın şikayet dilekçesinde, "Bu paylaşımlar sonrası hakkımda dedikodular çıktı, eşimle aramda sorunlar oluştu. 11 yaşında bir çocuğum var, bu haberlerden olumsuz etkilenmemesi için onu okula gönderemedim.Aydın şikayet dilekçesinde, "Bu paylaşımlar sonrası hakkımda dedikodular çıktı, eşimle aramda sorunlar oluştu. 11 yaşında bir çocuğum var, bu haberlerden olumsuz etkilenmemesi için onu okula gönderemedim.

İş arkadaşı olduğum kişi ile hakkımda aslı olmayan iddialarda bulunarak hakaret ve yalan paylaşımlar yapan Benan Saraç'tan davacı ve şikayetçiyim" dedi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN