Ünlü oyuncu Emre Kınay, İstanbul trafiğinde beklediği anlarda sosyal medya hesabından açtığı canlı yayındaki şikayetleriyle gündem oldu.

Dilan ve Engin Polat soruşturması tamamlandı! İşte istenen ceza Dilan ve Engin Polat soruşturması tamamlandı! İşte istenen ceza

Bir buçuk saatte 700 metre ilerleyemediğini söyleyen Kınay şu ifadeleri kullandı:

HERKESİ PROTESTO ETMEYE ÇAĞIRIYORUM

"Ben çıldırmayayım da kim çıldırsın! İstanbullu zaten susmuş artık her b.ka. Seçime de gitmiyorum, sandığa da gitmiyorum, hiçbir b.ka gitmiyorum! Herkesi de protesto etmeye çağırıyorum! Neyin hizmeti bu be? Bu ne ya? Vergi veriyorum ya ben 700 metre sonraki evime gidemiyorum bir buçuk saattir. Çakarlı arabalarla ilerleyip sağdan sağdan gidiyorsunuz her yere, ya rezillik bu rezillik! Hangi ülkede var böyle bir salaklık? Bu kadar vergi toplayıp ülkesindeki insanına bu kadar hizmet etmeyen bir devlet söylesenize bana! Bir tane! Yol yok, evine gidemezsin, trafik b.k, her şey b.k ,herkes çok biliyor ama!

-4

ONDAN SONRA YOK İMAMOĞLU'NA LAF ETTİ

Ondan sonra yok Ekrem İmamoğlu'na laf etti, valiye soruyorum işte, İstanbul valisine. Fenerbahçe stadındaki maçlarda niye Kadıköylüye çektiriyorsun bu eziyeti? Kim verdi sana bu yetkiyi? Vergiyi ben veriyorum, niye kapatıyorsunuz abi yolu? Yol açıldı ben kapatıyorum hadi eyvallah! Bakın başınızın çaresine, allah kahretsin topunuzu, topumuzu!"

Editör: Amine Ebrar