Türkiye'de emekliler zorlu bir finansal süreç yaşıyor. Bekledikleri maaş artışlarını alamayan ve Ocak ayına kadar da alamayacak olan emekliler, geçim sıkıntısı yaşıyor. Yüksek enflasyon nedeniyle ay sonunu göremez duruma gelen emekliler, kredi kartı borçlarıyla da zorlanıyor. Emekli maaş promosyonu kampanyaları ise sorunu ertelemek için bir çözüm sunabiliyor.

Su ve gazozun fiyatını görenler gözlerine inanamadı! Su ve gazozun fiyatını görenler gözlerine inanamadı!

QNB Finansbank, Eylül kampanyasıyla emeklilere 9.200 TL ödeme yaparak bütçelerine bir rahatlama sağlıyor. Bu kampanya emeklilerin beklentilerine cevap veren bir adım olarak değerlendiriliyor. Sizler için QNB Finansbank kampanyasının detaylarını ve ödeme için gerekli adımları sıraladık.

QNB Finansbank ne kadar tutarda ödeme yapacak?
QNB Finansbank, emekli müşterilere 9.200 TL ödeme yapacak.

Kampanya kapsamında emeklilere ne kadar ödeme yapılıyor?
QNB Finansbank, emeklilere 8.000 TL ana promosyon tutarı ödeme yapmaktadır.

Hangi şartları sağlamak gerekiyor?
SGK'dan 10.000 TL ve üzerinde emekli maaşı alanlar 8.000 TL tutarındaki promosyonu alabilir. 7.500 TL ile 10.000 TL aralığındaki maaş alanlara 7.200 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL aralığındaki maaş alanlara 5.600 TL, ve 3.500 TL altında maaş alanlara 4.800 TL ödeme yapılıyor.

QNB Finansbank, ek promosyon imkanı da sunuyor mu?
Evet, QNB Finansbank kredi kartı harcamaları üzerinden tüm emeklilere 1.200 TL ek promosyon imkanı sağlamaktadır.

Toplamda ne kadar ödeme almak için ne yapmak gerekiyor?
Emekliler, emekli maaşlarını QNB Finansbank'a taşıyarak ve promosyon sözleşmesine imza atarak toplamda 9.200 TL ödeme alabilirler.