Özgür Özel'den ittifak açıklaması: Benim tavrım çok net Özgür Özel'den ittifak açıklaması: Benim tavrım çok net

Gazeteci Barış Yarkadaş TV100'de yayınlanan "Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı" programına konuk oldu. Ekrem İmamoğlu'nun başlattığı 'değişim' tartışmasına sert eleştirilerde bulunan gazeteci Barış Yarkadaş, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmeyi de anlattı. Barış Yarkadaş Kemal Kılıçdaroğlu'nun tek gündeminin yerel seçimler olduğunu söyledi.

ÇOK MEMNUN OLMADIĞINI HİSSETTİM
Kılıçdaroğlu'nu ziyaret eden Yarkadaş, Yarkadaş "CHP'nin kuruluşunun 100. yıl dönümü dolayısıyla Ankara'daki kutlamalara katıldım. Kutlamalardan önce Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettim. Kendisiyle sohbetimizden izlenim aktaracağım. İYİ Parti'nin CHP'ye tutumunu yakından izlediğini gördüm. Kılıçdaroğlu, Adnan Beker'in tv100'de yaptığı konuşmayı öğrenmiş, izlemiş. Bununla ilgili yorum yapmadı ama çok memnun olmadığını hissettim" diye konuştu.

EKREM İMAMOĞLU'NA; LİBOŞ LİBOŞ KONUŞUYOR
Seçim sonrası 'değişim' çıkışı yapan İmamoğlu'nu hedef alan Yarkadaş, "Ben bu partiyi değiştireceğim diyemezsin sana bu partiyi değiştirmezler! CHP’yi değiştirecekmiş. Neyi değiştireceksin CHP’de? Liboş bir tarife. CHP devrimcidir. Liboş liboş konuşuyor" dedi.