Ekrem İmamoğlu'ndan kedi göndermeli seçim çağrısı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabında yayınladığı videoda, 14 Mayıs'ta yapılacak cumhurbaşkanı ve milletvekili seçiminde sandık güvenliğini sağlamak için çağrı yaptı. Ekrem İmamoğlu 'Seçim günü sandıklarımızın başında olacak, tüm oylarımıza sahip çıkacağız ki elektriklerin kesilmesine, trafolara kedilerin girmesine müsaade etmeyelim' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak vatandaşlara çağrıda bulundu. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yaptığı seçim çağrısında, “Hem cumhurbaşkanlığı hem milletvekilliği seçimlerinde büyük başarı kazanacağımızdan en küçük bir şüphem yok ama bunun için sandık güvenliğini sağlama almamız gerekiyor. Zira seçim kazanmanın yolu, sadece vatandaştan oy almaktan değil, aynı zamanda oyları koruyabilmekten de geçiyor. Seçim günü sandıklarımızın başında olacak, tüm oylarımıza sahip çıkacağız ki elektriklerin kesilmesine, trafolara kedilerin girmesine müsaade etmeyelim. Bu seçimde sandığa sahip çıkmak demek, ülkemize sahip çıkmak demek. Gelin, hep birlikte bir tarih yazalım. İster desteklediğiniz partinin sandık görevlisi olun isterseniz Millet İttifakı’nın platformu olan Türkiye Gönüllüleri’ne katılarak sandıklarda sorumluluk üstlenin” dedi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN