Gazeteci İrfan Değirmenci milletvekili adayı oldu! İşte açıklaması Gazeteci İrfan Değirmenci milletvekili adayı oldu! İşte açıklaması

Kendi adını taşıyan güzellik merkezinin açılışına gelen Selin Ciğerci kalabalık bir grup tarafından protesto edildi. Selin Ciğerci için 'Konya'dan defol' sloganları atılan olay güvenlik güçleri tarafından engellenmeye çalışıldı. Ciğerci, 'Yaşadığım korku ve acıyı kelimelerle anlatmakta zorlanıyorum' ifadelerini kullandı. 'Konya'dan defol' sloganları atan gruba tepki Ece Üner'den geldi.

Ece Üner, Selin Ciğerci'ye Konya'da saldırı girişimi hakkında 'Konya'da erkek müritlerini taciz eden badeci şeyhe bu tepki verildi mi? Kafasına kürekle vura vura köpeğe işkence yapan kişi için aynı kalabalık toplandı mı?' dedi.

tv100 Ana Haber sunucusu Ece Üner, Konya insanının misafirperver olduğunu söyleyip Selin Ciğerci'nin yaşadığı olaya tepki gösterdi. Ece Üner 'Gittim gördüm. Gel ne olursan gel yeter ki Selin Ciğerci olma... Gururluydu ama linç edildi. Merkezi hizmet veremeden kapatıldı' ifadelerini kullandı.

tv100 Ana Haber sunucusu Ece Üner Konya halkına seslenerek Badeci Şeyh ve kürekle öldürülen köpeği hatırlattı.

'Burada linç girişiminde bulunan bir grup insana da sormak lazım; sayın Bülent Ersoy'un ziyaretinde böyle bir olay yaşandı mı? Konya'da erkek müritlerini taciz eden badeci şeyhe bu tepki verildi mi? Kafasına kürekle vura vura köpeğe işkence yapan kişi için aynı kalabalık toplandı mı? Protesto edenler o iş yerine ruhsat veren belediyeye oy vermedi mi? Niye estetik merkezine bu öfke?'