Manken Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden olan oğlu Pars, 3 yıl önce 9 yaşındayken lenfoma kanserinden yaşamını yitirmişti. Geçtiğimiz gün İstinye'de görüntülenen Şallı, 2020 yılından bu yana oğlunun odasına giremediğini belirtti.

Takvim'in haberine göre Ebru Şallı, röportajda 'Enkaz altında can veren kızının elini bırakmayan o babanın görüntüsü hiç gözümün önünden gitmiyor. Herkes dışarıdan ahkam kesiyor konuşuyor, anlatıyor ama o adamı kimse anlayamaz.' dedi.

Kadir İnanır'dan Merve Dizdar'ı eleştirenlere sert sözler! "Kompleksli muhterislere ikazımdır..." Kadir İnanır'dan Merve Dizdar'ı eleştirenlere sert sözler! "Kompleksli muhterislere ikazımdır..."

'HEM AĞLADIM HEM YAPTIM...'

Pars'ın odasına vefatından sonra hiç girmemiştim. Hastane süreci olduğu için her şeyi çok yeni duruyordu. Pars'ın eşyalarını güzel bir yere ulaştırmak istiyordum ve ben bunu başardım. Deprem bölgesindeki beş erkek çocuklu bir aileye ulaştım ve Pars'ın oyun bilgisayarından, çorabına kadar her şey tek tek güzelce paketledim. Hem ağladım hem yaptım.'