2021 yılında Reza Zarrab ile olaylı bir şekilde boşanan Ebru Gündeş, bir süredir gözlerden uzak bir ilişki yaşadığı 12 yaş küçük sevgilisi Murat Özdemir ile bugün Dubai'de evlendi. Özdemir'in Gündeş için boşandığı eski eşi Selin Kabaklı'dan keskin bir paylaşım geldi.

Kul Senin Ceza Senin

Evlilik haberlerinin gündem olmasının ardından Selin Kabaklı'dan çok konuşulacak bir paylaşım geldi. Instagram hesabından sitem dolu bir paylaşım yapan Kabaklı "Ey Rabbim, benim gördüklerimi sen de gördün. Duyduklarımı sen de duydun. Ben susup kenara çekiliyorum. Yol senin hiza senin, kul senin ceza senin" ifadelerini kullandı.

Deniz Akkaya'ya şok! Yakalama kararı çıkarıldı Deniz Akkaya'ya şok! Yakalama kararı çıkarıldı

Ebru Gundes Le Evlenen Murat Ozdemir In Eski 16890995 911 M

Dubai'de Evlendiler

Gazete Magazin'de yer alan habere göre, günlerdir Murat Özdemir'le evleneceği iddiasıyla gündemden düşmeyen ve herhangi bir açıklama yapmayan Ebru Gündeş, bugün Dubai'de genç sevgilisiyle evlendi. Sadece yakın çevresinin katıldığı bir törenle gerçekleşen evlilik sonrasında Gündeş ile Özdemir'in balayı için Körfez turu yapacakları ileri sürüldü. Gündeş'in nikah töreninden kareleri paylaşıp paylaşmayacağı ise merak konusu oldu.
 

Editör: Şevval Başçakır