Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’ndaki başarılarıyla anılan Balıkesirli Ebrar Karakurt’un isminin Susurluk ilçesinde bir caddeye verilmesi için önerge sunuldu.

Evrensel'den Ramis Sağlam'ın haberine göre Susurluk Belediyesi Meclisi’nin CHP’li üyesi Murat Kula 4 Eylül’de verdiği önergeyle hemşerileri olan başarılı sporcu Ebrar Karakurt’un adının uygun görülecek olan bir sokağa ya da caddeye verilmesini önerdi.

'BİZİM İÇİN ÖNEMİ DİĞERLERİNDEN FAZLA'

Kula, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bu galibiyette elbette hepsinin payı büyük, ancak bir kişinin bizim için önemi diğerlerinden fazla. Bu süreçte hem en çok saldırıya uğrayan, yıpratılan buna karşın dik duran isim olması ve her türlü yıpratıcı kampanyaya rağmen canla başla oynayıp ay yıldızlı bayrağımızı Avrupa'nın göbeğinde dalgalandıran hemşerimiz Ebrar Karakurt’un isminin ilçemizde bir cadde veya sokağa verilmesi için belediye meclisimize önerge sundum. Konu ilgili komisyona havale edildi takipçisiyim” dedi.

Ünlü Astrolog Dinçer Güner açıkladı! Sürprizlerle, aşklarla, seyahatlerle dolu bir hafta Ünlü Astrolog Dinçer Güner açıkladı! Sürprizlerle, aşklarla, seyahatlerle dolu bir hafta

Önergeyi duyan vatandaşlardan olumlu tepki aldığını belirten Kula, özellikle sosyal medya üzerinden önemli destek gördüğünü söyledi.