Milli voleybolcu Ebrar Karakurt'un Kadıköy'de arkadaşlarıyla eğlenmek için gittiği bir mekanda şarkıcı Melsum Erdost ile arasında bir olay yaşandığı iddia edildi. İddiaya göre, arbedenin ardından görevlilerin araya girerek Karakurt'u mekandan çıkardığı belirtildi.

Sosyal medya hesabından yaşananları paylaşan Erdost, Ebrar Karakurt'un sahneye çıkıp mikrofonu zorla elinden almaya çalıştığını iddia etti.

Valilikten kritik fırtına uyarısı! Çatılar uçabilir, ağaçlar devrilebilir Valilikten kritik fırtına uyarısı! Çatılar uçabilir, ağaçlar devrilebilir

Kendi Sahneye Çıktı Ve..

Aralarında çıkan arbede esnasında mikrofonun çarpmasıyla dudağının şiştiğini belirten Erdost, "Gün yüzüne çıkmasaydı bu konuyu ben açık etmeyecektim ama madem birileri bu konuyu insanlara açtı. Evet, dün akşam böyle bir durum yaşandı. Kendisi sahne çıktı ve benim elimden mikrofonu sinirle çekerken ağzıma mikrofonu çarparak çekti ve şuan dudağım hala şiş ve mor halde. Kendisi görürse bu yazdığımı tek söylemek istediğim; ona karşı olan tüm sevgim ve inancımın bitmiş olmasıdır" ifadelerini kullandı. 

Melsumerdost

Editör: Şevval Başçakır