SGK Uzmanı açıkladı! Hizmet dökümünde bu ibare olanlar erken emekli olacak SGK Uzmanı açıkladı! Hizmet dökümünde bu ibare olanlar erken emekli olacak

Dolar/TL kuru rekor kırmaya devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışı gelişmelere bağlı olarak Dolar bugün yükseldi mi? Dolar düştü mü? soruları yanıtını arıyor. Peki Dolar TL alış – satış fiyatı rakamları ne oldu? Dolar/TL, günlerdir sürdürdüğü rekor serisini cuma sabahı da devam ettiriyor. Döviz piyasasında son durum haberimizde..

14 ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından döviz kurundaki fahiş artış katlanarak devam ederken, dolar/TL, bugün 21,15 seviyesine ulaşarak ilk kez 21 sınırını aştı ve tarihi rekorunu kırdı. Euro/TL de 22,99 seviyesine gelerek bir kez daha zirve yeniledi. 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından piyasalardaki yükseliş körüklenirken, 5 Haziran Pazartesi günü dolar ve euro haftayı yeni rekorlarla açtı.

DOLAR 21 TL'Yİ AŞTI
Geçtiğimiz haftalarda ilk kez 20 TL'yi aşan dolar, yeni haftada ise tarihinde ilk kez 21 TL sınırını aştı. Dolar/TL, pazartesi gününde 21,1571 seviyesine ulaşarak zirve yeniledi.

EURO 23 TL'YE KOŞUYOR
Bir süredir 22 TL'nin üzerinde işlem gören euro da, bugün tarihi rekorunu yeniledi. Euro/TL, 22,9920 seviyesini görerek, 23 TL eşiğini ilk kez geçmeye çok yaklaştı.