Diyanet TV'den Ali Erbaş'a: Siz kucağınıza alınca bebekler enkazdan kurtulmaya başladı

Kahramanmaraş depremleri sonrası Türkiye acı kayıplar yaşadı. Asrın felaketinin yaraları sarılmaya devam ederken televizyonlarda yapılan yayınlar dikkat çekiyor. Bunlardan bir tanesi de Diyanet TV'de yaşandı. Diyanet TV'de Ali Erbaş'a deprem bölgesinde bir bebekle çekildiği fotoğraf gösterilerek tuhaf bir yorum yapıldı..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Diyanet TV'de ilginç bir olay yaşandı. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın katılımıyla canlı olarak yayınlanan programda deprem konuşuldu. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın deprem bölgesinde bir bebekle çekildiği fotoğraf ekrana yansıtıldı.

Bebekle ilgili hikayesi sorulan Ali Erbaş bir camiyi ziyaret ettiğini, bebeğin bir Diyanet görevlisinin çocuğu olduğunu söyleyerek ''Bebeği kucağıma aldım, dua ettim” dedi. Bebekle çekindiği fotoğrafı ekrana yansıtılan Ali Erbaş'a program sunucusu “Fotoğraf, umudun ve ümidin fotoğrafı. Çünkü hocam bebekler de kurtulmaya başladı siz bebekleri kucağınıza alınca. Rabbim nimet verdi, çok bebek kurtuldu. Hakikaten çok bebek kurtuldu” ifadelerini kullandı. ''Elhamdülillah'' diyen Ali Erbaş'a söylenenler sosyal medyada gündem oldu..

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN