Fenomen Dilan Polat kozmetik sektöründe adından sıkça söz ettiriyor. Lüks yaşantısı sosyal medya paylaşımları ile sürekli gündem olan Dilan Polat parasının kaynağının nerden geldiğini tek tek açıkladı. Polat İkinci Sayfa programında canlı yayında hayatına dair merak edilen soruları yanıtladı.

Seçim Erzan'ın sildiği mesajlar yasak aşk üçgenini ifşa etti Seçim Erzan'ın sildiği mesajlar yasak aşk üçgenini ifşa etti

Bu değirmenin suyu nereden geliyor?

İkinci Sayfa sunucularından olan Müge’nin "Herkes şunu merak ediyor. Yola çıktığınızda eşinin çok fazla parası yok, sende de belirli. Siz ne oldu da bu kadar parayı buldunuz? Bu değirmenin suyu nereden geliyor?" diye sormasının üzerine Dilan Polat şu açıklamayı yaptı: "Aslında bu değirmenin suyu bir anda gelmiyor. Biz Engin'le 18 yıl oldu tanışalı. Evet çok küçükken güzel işler başaramadık ancak biz evlendikten sonra çok çalıştık. Engin ticaret adamı. Benim hayatım boyunca kötü günlerim olmadı. Ben zaten istediğim yere gidiyordum.

Engin çok başarılı ve tuttuğunu koparan bir adam

Benim dayım zaten çok bilinmiş bir iş adamı. Gebze'de fabrikası var, birçok inşaat yapıyor. Engin askerden geldikten sonra dayım onda o ışığı gördü. Engin çok başarılı ve tuttuğunu koparan bir adam. Ona birkaç iş verdi. Engin alüminyum dış cephe işine girdi."

O dönemin parasıyla dünyanın parasını kazandı

Gülşen'in "Yani bir el değdi hayatına. Engin durup dururken Engin olmadı" demesinin üzerine Dilan Polat "Tabii ki, sana bir proje verildiğinde paran olması gerekiyor. Ama biz aile desteği aldığımız için biraz dayımdan, biraz Engin'in ailesinden bu projeyi alabildik. Engin o zaman 21 yaşında filandı. İlahiyat fakültesinin dış cephesini düzenledi. O dönemin parasıyla dünyanın parasını kazandı. Onun üstüne başka projeler de aldı" dedi.

Bizim makine parkurumuzu Engin kurdu

"Ben o dönem doğum fotoğrafçılığı yapıyordum" diyen Dilan Polat açıklamasında şu sözlere yer verdi: "Böyle böyle derken istediğimiz arabayı aldık. Sonra ben güzellik merkezi açmak istediğimi söyledim. Şimdi dünya çapında şubelerimiz var. Kapının önünde kuyruk oldu. Ben doğum fotoğrafçılığı yaparken Gülşen'in, Ebru Destan'ın, Demet Akalın'ın ve birçok ünlü ismin fotoğraflarını çektim. Sosyal medya benim reklam kapım oldu. 10 kazanıyorsam 2'sini, 3'ünü reklama yatırdım. Sonra bir makinede sorun yaşadık. Engin o makineyi bize üretti. Bizim makine parkurumuzu Engin kurdu. Böylece biz sadece şube değil makine de sunmaya başladık"