Özgür Özel'in CHP Genel Başkanlığına adaylığını resmen ilan etmesi üzerine MHP lideri Devlet Bahçeli'nin destek açıklaması yeniden gündem oldu.

Ünlü astrolog Dinçer Güner sonbahar mevsiminde bizleri neler bekliyor açıkladı! Ünlü astrolog Dinçer Güner sonbahar mevsiminde bizleri neler bekliyor açıkladı!

MHP lideri Devlet Bahçeli, 22 Temmuz 2023 tarihinde vergi artışlarını görüşmek üzere olağanüstü toplanan TBMM Genel Kurul çıkışında basın mensuplarına açıklama yapmış, CHP'nin değişim tartışmalarına da değinmişti.

Genel kuruldaki görüşmeleri değerlendiren Bahçeli, CHP Grup Başkanı Özgür Özel'in heyecanlı bir konuşma yaptığını ifade ederek, CHP'de gerçekleşecek bir genel başkan değişiminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na karşı Özgür Özel'i destekleyeceğini söylemişti

Bahçeli,  o açıklamada "Özgür Bey'in konuşması çok heyecanlı yapılmış bir konuşma. Aynı zamanda kongre konuşması havasındaydı. Kongre konuşmasına benzer bir konuşma usulüyle. O bakımdan kendi kendime sordum; CHP'de sınıf arkadaşım devam etmezse Ekrem'e karşı Özgür derim" ifadelerini kullandı.