Devlet Bahçeli'yi deprem bölgesinde sinirlendiren hareket

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki ziyaretinde MHP lideri Devlet Bahçeli, bir vatandaşların sloganı üzerine 'Ziyareti sabote' yorumunda bulunarak çevredekilere sessizlik çağrısında bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, deprem bölgesini ziyaretleri kapsamındadepremin merkez üssü Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada vatandaşların "Elbistan İl olsun" sloganları atması üzerine sinirlenen Bahçeli, "Sayın Cumhurbaşkanı'nı ve burayı ziyareti sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak, hepsini dağıtın gitsin." diyerek alandan uzaklaştı.

Süleyman Soylu ve Mahir Ünal'dan müdahale

Bahçeli korumalar eşliğinde bölgeden uzaklaşırken, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın kameraları kapatmaya çalıştığı ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da vatandaşları sakinleştirmeye çalıştığı görüldü.

"Cumhurbaşkanımıza yaptık yapacağımızı"

Devlet Bahçeli alandan uzaklaşırken ardından seslenen bir vatandaşın “Devlet bey, biz 2019’da Cumhurbaşkanımıza yaptık yapacağımızı, memleket bitti, halk göçüyor!” dediği duyuldu.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN