MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla Hatay İskenderun'da düzenlenen Deprem Konutları ve Yeni Devlet Hastaneleri Temel Atma Töreninde konuştu. Bahçeli, her türlü sağduyunun ötesinde milleti, bütünüyle sevmenin zamanı geldiğini belirtti.

Ekrem İmamoğlu'nun cezası onandı! Siyasi yasaklı mı olacak? CHP başkanlık planı bomba Ekrem İmamoğlu'nun cezası onandı! Siyasi yasaklı mı olacak? CHP başkanlık planı bomba

Konuşmasında, bugünkü yönetimin uygulamalarını yakından takip ettiklerini ve enkazların kaldırıldığını, acılara son verildiğini, insanların geleceğe hazırlandığını ve önemli adımlar atıldığını söyledi. Bahçeli, 46 gün içinde çadırların kurulduğunu, konteynerlerin geldiğini, aş evlerinin açıldığını, sosyal faaliyetlerin yapıldığını ve ayrıca 7 binin üzerinde kalıcı konutun temelinin atıldığını belirtti.

Bahçeli, televizyonlardaki karartıcı sözlere inanılmaması gerektiğini, milletin güçlü olduğunu ve Cumhur İttifakı'nın önümüzdeki dönemde milletin takdiriyle iktidarı sürekli ve kalıcı kılacağını ifade etti. Konuşmasının sonunda hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diledi.

Hatay İskenderun'daki Deprem Konutları ve Yeni Devlet Hastaneleri Temel Atma Töreni'nde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, bugünkü yönetimin uygulamalarını yakından takip ettiklerini ve acılara son verildiğini, insanların geleceğe hazırlandığını belirterek, milletin bütünüyle sevmenin zamanının geldiğini söylediği aktarıldı. Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın iktidarı sürekli ve kalıcı kılacağını vurgulayarak, hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diledi.