Depremzedelerle buluşan Ali Babacan'dan 'razı değiliz' çıkışı

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, deprem bölgesindeki ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi. Babacan, bölgedeki barınma ihtiyacına dikkat çekerek o anlara ait görüntüleri 'Deprem bölgesine yeterince çadır ve ısıtıcı ulaştırılamamasından razı değiliz.' ifadeleriyle paylaştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan deprem bölgesindeki ziyaretlerine devam ediyor. Afetzedelerin kendi imkanlarıyla kurduğu çadıra eşi Zeynep Babacan ile birlikte konuk olan Ali Babacan, burada vatandaşlarla sohbet etti. Depremzede vatandaşlar kendi imkanları ile kurdukları çadırdan ve tek soba etrafında ısınmaya çalılştıklarından bahsederken Babacan bölgedeki barınma ihtiyacına dikkat çekti.

Deprezede aile ile samimi sohbetini sosyal medya hesabından paylaşan Babacan, iktidara "Deprem bölgesine yeterince çadır ve ısıtıcı ulaştırılamamasından razı değiliz" ifadeleriyle seslendi.

DEVA Partisi Lideri Ali Babacan, görüntüleri sosyal medya hesabı Twitter'dan "Bunca zorluğun arasında çay ikram etme nezaketini gösteren yüce gönüllü insanlarlayız. Deprem bölgesine yeterince çadır ve ısıtıcı ulaştırılamamasından razı değiliz." notuyla paylaştı.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN