Gaziantep İl Başkanı Murat Çetin, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak istifa ettiğini duyurdu. 

6 Şubat'taki depremlerde eşini ve oğlunu kaybeden Çetin, geçen günlerde yeniden dünyaevine girmiş yaptığı düğün ile adından söz ettirmişti. AK Parti Nizip Belediye Başkan adayı Hacı Fevzi Akdoğan'ın yeğeni olan Naz Akdoğan ile evlenen Çetin'in düğününe AK Parti'nin üst düzey kadroları katılmıştı.  Çetin'in lüks düğünü sosyal medyada tepkilere neden olmuştu.

Sürücüler dikkat! Araç muayenesinde değişiklik yapıldı artık zorunlu değil Sürücüler dikkat! Araç muayenesinde değişiklik yapıldı artık zorunlu değil

Murat Çetin sosyal medya hesabından “Kıymetli Gaziantepli Hemşehrilerim, 06.07.2023 tarihinde üstlendiğim Akparti Gaziantep İl Başkanlığı görevimden bugün itibarıyla Genel Merkezimizden affımı istedim. Gazi şehrimize hizmet etme fırsatı veren Sn.Cumhurbaşkanımıza, Teşkilat başkanımız Sayın Erkan Kandemir ve ekibime şükranlarımı sunuyorum. Bu zorlu süreçte beraber omuz omuza yol yürüdüğümüz mesai arkadaşlarımıza destek veren milletvekillerimize ve beraber çalıştığımız tüm kademedeki teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Şunu ifade ederim ki şahsım üzerinden yürütülen çirkin kampanyadan ailemi ve partimin yıpratılmasına asla müsaade etmeyeceğim” açıklamasıyla istifa ettiğini duyurdu.

Editör: Aliye Tulum