Deprem bölgesinde olan Mahsun Kırmızıgül isyan etti! Allah belanızı versin

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgeye giderek yardımlarda bulunan Mahsun Kırmızıgül sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak isyan etti. Mahsun Kırmızıgül'ün açıklamaları ise gündem oldu..

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kahramanmaraş olan, 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilde yıkımlara neden oldu. Ünlü isimlerden birçok yardımlar gelirken bunlardan birisi de Mahsun Kırmızıgül'dü. Afet bölgesine giden şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, Haluk Levent'in kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile koordineli bir şekilde çalışmaya başladı. 

Deprem bölgesinde olan Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak fırsatçılara isyan etti. Mahsun Kırmızı gül "Allah belanızı versin" dedi. Kırmızıgül'ün paylaşımı sosyal medyada gündem oldu.

"ALLAH BELANIZI VERSİN"

Twitter hesabından paylaşım yaparak fiyat artışı yapan nakliye firmalarına ve ev sahiplerine tepki gösteren Mahsun Kırmızıgül, "İnsanlarımız tek yürek olup yardımlaşırken, bazı gözü doymaz fırsatçılar depremzedeleri kazıklamaktan utanmıyorlar. Asansör ve yük taşıyıcıları 5 kat, ev sahipleri kiraları 3 kat arttırmış durumda. Depremzedelerimizin şu an ortak feryadını iletiyorum. Allah belanızı versin" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN