Denizli'nin Pamukkale ilçesine bağlı Gözler Mahallesi'nde yaşayan evli ve 1 çocuk annesi Mine Kocadağ ile eşi Mithat Kocadağ arasında yasak aşk iddiası yüzünden tartışma çıktı. 18 Ağustos 2022 gecesi eşiyle yaşadığı tartışmanın ardından evden ayrılan Mine Kocadağ'dan bir daha haber alınamadı.

Aradan geçen bir süre sonra Mine Kocadağ'ın ağabeyi T.K., 'Kardeşimi öldürdüler ve bunu da eşi yaptı' suçlamasıyla, şikayetçi oldu. Geçen 5 aylık süreçte Mine Kocadağ'dan herhangi bir haber alınamazken, genç annenin öldürülmüş olabileceği iddiası üzerine arama çalışmalarına bu yönde hız verildi.

Son günlerde yapılan arama çalışmaları kanalizasyonlarda dahi devam etti. Aylardır suskunluğunu koruyan koca Mithat Kocadağ, dün suçunu itiraf ederek, cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

Cani Koca tek tek anlattı

Mine Kocadağı nasıl sakladığını itiraf eden Eşi Mithat Kocadağ itiraflarında şunları söyledi: 'Gece saat 03.00'da mutfakta tartıştıktan sonra ittirince yere düştü. Kafasını vurdu ve öldü. Saat 05.00'a kadar yaklaşık 2 saat boyunca kanlar içinde yerde kaldı.'

Yüzünü sildim, sarılıp öptüm

Mutfaktaki yerden kaldıramadım. Mine'nin yüzünü havluyla sildim. Mutfaktan, banyoya götürdüm. Banyoda son kez karıma sarıldım, öptüm. Daha sonra yatak odasındaki bazanın altına sakladım cesedi.

Cesedi 2 gün bazanın altında sakladım

Sabah saatlerinde duş aldım ve işe gittim. Cesedi bazanın altında 2 gün boyunca kaldı. Cesedi bazanın altından çıkardım çarşafa sardıktan sonra çuvala koydum, o şekilde taşıdım.

Çalıştığım seranın yanına gömdüm

'Kardeşimin aracına koydum, cesedi ilk önce köye götürmek istedim ama daha sonra çalıştığım yere götürdüm. Saat 06.00'da otelin yakınına gömdüm. Cesedi el arabasıyla taşıdım, sera olan yerin yakınına gömdüm. Üzerine biraz toprak attım.'