Oyuncu Deniz Çakır, 2 yıldır aşk yaşadığı yatırımcı ve iş insanı Bilgehan Baykal'la bu akşam evlendi. Düğün haberi sonrası Bilgehan Baykal merak konusu oldu. Bilgehan Baykal kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor, sizler için derledik.

DENİZ ÇAKIR VE BİLGEHAN BAYKAL EVLENDİ

Sarıyer'deki bir mekanda gerçekleştirilen 200 kişilik düğüne çiftin aileleri, yakın dost ve arkadaşları katıldı.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'in kıydığı nikâhta Deniz Çakır’ın şahitliğini Sanem İşler Şen ile Zuhal Olcay, Bilgehan Baykal’ın şahitliğini ise Başar Başaran ile Habil Özden yaptı. Deniz Çakır’ın dokunuşları ile Helenistik tarzda olan gelinliği ise ünlü modacı Gamze Saraçoğlu’na ait.

Mazot gübre desteği ödemeleri kararı açıklandı! Mazot ve gübre destek parası ne kadar ve ne zaman ödenecek? Mazot gübre desteği ödemeleri kararı açıklandı! Mazot ve gübre destek parası ne kadar ve ne zaman ödenecek?

Bilgehan Baykal kimdir, ne iş yapıyor?

Bilgehan Baykal, 1975 yılında İstanbul'da doğmuştur ve şu anda 48 yaşındadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü'nü tamamladıktan sonra, University of Maine'de Pre-MBA, Henley Management School'da MBA ve Marmara Üniversitesi'nde kalkınma iktisadı üzerine yüksek lisans eğitimleri almıştır.

Bilgehan Baykal, son 20 yıldır bilişim sektöründe hem yerel hem de çok uluslu şirketlerde yöneticilik yapmakta olan bir profesyoneldir. Aynı zamanda Türkiye Siyasal Ekonomi Sosyal Araştırmalar Vakfı (TÜSES) yönetim kurulu üyesi ve Galatasaray Spor Kulübü genel kurul üyesi olarak da görev yapmaktadır.

Ekonomi, küreselleşme ve dijitalleşme konularında köşe yazıları yazmanın yanı sıra, Bilgehan Baykal 'Teknik Değişimin Ekonomisi' adlı kitabın yazarlarından biridir. 2016 yılında Marmara Üniversitesi'nde Avrupa Birliği iktisadı üzerine doktora eğitimini tamamlamıştır.

Bilgehan Baykal, profesyonel kariyeri ve akademik başarılarıyla tanınan bir isimdir.