Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'dan Kemal Kılıçdaroğlu eleştirisi! İyi ki Erdoğan var

Geçtiğimiz günlerde vefat eden CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal'dan yine dikkat çeken bir paylaşım geldi. Baykal Cumhurbaşkanlığı için aday olan Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki göstererek 'İyi ki Erdoğan var' ifadesini kullandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

CHP’nin eski genel başkanlarından Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal CHP’den istifa ettiğini açıklamış Cumhur İttifakı'nda yer alacağı iddialarıyla gündem olmuştu. Deniz Baykal'ın kızı CHP’ye eleştirilerini her seferinde belirtirken yeni paylaşımı da olay oldu.

Aslı Baykal sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda Millet İttifakı’nın adayının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olarak açıklanmasını eleştirdi. Kılıçdaroğlu'nun seçime tek aday gitmek için uğraştığını belirten Aslı Baykal, 'İyi ki Erdoğan var' ifadesini kullandı. Aslı Baykal, demokrasinin Erdoğan sayesinde yaşatıldığını savundu.

Baykal’ın paylaşımındaki ifadeleri şöyle:

"Kılıçdaroğlu'nun çoklu ittifak bloku türlü vaatlerle, kendinden başka aday çıkmasını önlemeye çalışıyor. İyi ki Erdoğan var da demokrasimizi yaşatabileceğiz. O da olmasa oluşan acayip blok tüm sesleri susturacak ve seçime tek aday girmesine izin verecek."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN