Arzum Onan 'Mehmet Aslantuğ' defterini kapattı, yeni bir aşka yelken açtı! Arzum Onan 'Mehmet Aslantuğ' defterini kapattı, yeni bir aşka yelken açtı!

Bir süredir yaptığı işler yerine skandal paylaşımları ve açıklamalarıyla gündem olan hatta davalara kadar taşan polemikleriyle adından söz ettiren Deniz Akkaya, yaptığı son dakika itirafıyla ağızları açık bıraktı. Akkaya, iş insanı Efe Önbilgin ile evliliğinden dünyaya gelen kızıyla ilgili dikkat çeken iddiaları gündeme getirdi.

16 yaşındaki kızından şiddet gördüğünü söyleyen Akkaya kızının kendisini balkona kilitlediğini söyledi.

Ünlü manken Deniz Akkaya'nın kızı hakkında sosyal paylaşım sitesinde yaptığı açıklamaların ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı harekete geçti.  

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı eski manken Deniz Akkaya'nın kızını koruma altına aldı.Görevlendirilen ekibin gerekli inceleme ve değerlendirmeleri yapmasının ardından, 16 yaşındaki kız çocuğuna gerekli psikolojik desteğin verilmeye başladığı öğrenildi.

Akkaya son olarak, 'Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı devreye girdi' haberlerinden sonra şoke eden bir itirafta bulundu.

Ünlü manken ortaya çıkan haberlere, ''Polisi çağırmak zorunda kaldım 1 saat 45 dakika burada ben savaş verdim. Gecenin bir yarısı. Salak salak yorumlar yazmayın. Evet, kendi rızamla ben gönderdim Çocuk Esirgeme'ye. Burnu sürtsün diye. Bunu böyle haber yapamazsınız kendinize gelin. Özür dilerim bu arada. Ben bunu paylaşmasaydım böyle paylaşacaktınız. İyi ki paylaşmışım. Ben biliyorum malımı.'' ifadelerini kullandı.

DENİZ AKKAYA'NIN O PAYLAŞIMI 

"1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü.Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı bir ömür sürdü.Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim.Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1,5 saat balkona kilitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım.
Polislere de karşı çıkan sonrasında bir de hızını alamayıp bana itibar suikastı yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim.Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek.Anne olmak bu değil ve olmamalı.Allah tüm annelere sabır versin."

Editör: Gülşah Yıldız