Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik' Erkekleri Koruma Derneği Başkanı'ndan olay sözler: Kadınlar sinsi ve şeytan bizim erkekler saftirik'

Demet Akalın canlı yayında, 5 bin TL karşılığında evinde oturan kiracısına tepki göstererek kiracısı ile yaşadığı polemiği anlattı.
Aylık 5 bin TL kira aldığını söyleyen Akalın, "5 bin liraya bugün bir yere gidiyorsun dört kişi, üç-dört bin lira hesap geliyor. Kiracım evimde 5 bin liraya oturuyor. Ben bunu canlı yayında söylediğim için; adamın ukalalığına bak emlakçıya gidip 'Programda bahsetti, zam yapacaktım vazgeçtim.' dedi.

'O EVİ ALMAK İÇİN MİLLETİN AĞIZ KOKUSUNU ÇEKTİM'

Kiracısına sinirlenen Akalın şunları söyledi: 

Sen kimsin ki? Ev benim! Ve adam bunu söyleyebiliyor. Acayip sinirliyim. Ben o evi almak için gece gündüz çalıştım. O zaman mankenlik yapıyordum, ayakta bekliyordum 10-12 saat... Millete yaka iğnesi takıyordum, herkesin ağız kokusunu çekiyordum. Onu krediyle ödedim. Sen gidip 'programda benden bahsetti, zam yapmaktan vazgeçtim' diyeceksin. Ben de 'ver' dedim avukata sinir oldum."

Editör: Gülşah Yıldız