Survivor Panorama programına katılan Acun Ilıcalı, eski Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere hakkında 'Nagihan'ın şampiyon olacak hangi özelliği vardı?' yorumunu yapmıştı. Bu açıklamanın ardından ise ünlü sunucu ve yapımcıya tepki yağdı. Bir tepki de sıkı Survivor takipçisi olan Demet Akalın'dan geldi. akalın, yaptığı paylaşımla Nagihan'a destek verdi.

Hatırlarsınız 2016, 2018 ve 2022 yıllarında Survivor'da mücadele eden ve birinci olamayan Nagihan, Survivor'ın sahne olduğunu ve Kimsenin Survivor'a gitmemesi gerektiğini söylemişti. Bunun üzerine de Ilıcalı, Panorama'da gündem olan açıklamalar yaptı.

Ilıcalı, 'Nagihan Hanım sağ olsun çok bozuldu işte Survivor'da birinci olamadı diye. Mesela Nagihan hangi özelliğiyle birinci olacaktı ben onu çözemedim. Gerçekten öyle. Hani Nagihan'a baktığım zaman benim çok sevdiğim bir insan, görüştüğüm de bir insan.'

'Nagihan'ın şampiyon olacak hangi özelliği vardı mesela? Çok iyi koşuyor, ne güzel ya. Öyle bir yarışma değil ki. Yarışma koşu üzerine değil. Biz Nagihan'a şunu demedik 'Nagihan gel 400 metre koşacaksın engelli, birinci olursan şampiyon olacaksın' demedik. Yarışma bu değil, yarışma seyirciyle bütünleşiyor.' demişti.

Bu sözlerin üzerine de sıkı bir Survivor takipçisi olan ünlü popçu Demet Akalın, yaptığı Instagram paylaşımıyla Nagihan Karadere'ye destek verdi.

Akalın, 'Alayını toz duman eder! Vay be hak etti mi bu kız bu sözleri. Asla!' dedi ve Acun Ilıcalı'ya tepki gösterdi.