Şile Halk Pazarı seçim standını ziyaret eden Beştaş, burada halka seslendi. Türkiye'nin 31 Mart'ta sandık başına gideceğini belirten Beştaş, DEM Parti'nin Türkiye'nin her köşesinde bu yarışta yer aldığını vurguladı. "Diyarbakır'dan Edirne'ye, Hakkari'den İstanbul'a kadar her yerdeyiz. Sesimiz, sözümüz, duruşumuzla siyasetimizi halka anlatmaya çalışıyoruz. DEM Parti, bu ülkenin partisidir, Türkiye'nin partisidir." şeklinde konuştu.

OYUMUZ KENDİMİZE

Medyada DEM Parti'nin gündemde olduğunu ifade eden Beştaş, sözlerini şu şekilde tamamladı:

"Hem bizim oyumuzu isteyeceksiniz hem bizi konuşturmak istemeyeceksiniz. Yok öyle bir dünya. Oyumuz hiç kimseye değil. Bu nedenle yarın sandığa gidiyoruz. Çok açık bir şekilde söylüyorum: Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi İstanbul'da da DEM Parti'de buluşuyoruz. Oyumuz kendimize. Oyumuz Dem Parti'ye. Oyumuz ağaca."

Beştaş'ın yaptığı konuşmalardan anlaşıldığı üzere DEM Parti İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin her noktasında kendi çıkardıkları adayları destekliyor.

Valilikten kritik fırtına uyarısı! Çatılar uçabilir, ağaçlar devrilebilir Valilikten kritik fırtına uyarısı! Çatılar uçabilir, ağaçlar devrilebilir

Konuşmasının ardından Beştaş, Şile Halk Pazarı'nda esnafı ziyaret etti. Esnafla sohbet edip sorunlarını dinleyen Beştaş, vatandaşlarla da bir araya geldi.

Beştaş, daha sonra Iğdırlılar Derneğine ziyarette bulundu.

Editör: Mert Kaan Taş