Davutoğlu ve Babacan'dan Erdoğan'a tepki

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Aydın'da yaptığı konuşmaya tepki gösterdi. Davutoğlu, 'Aziz milletimizden, anne ve babalardan çocuklarını, sayın Erdoğan konuşurken televizyondan uzak tutmalarını hassasiyetle rica ediyorum. Bu ifadede Erdoğan yazan yerde daha önce Bahçeli yazıyordu. Ah, ah nereden nereye' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Aydın’da Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen toplu açılış töreninde konuşan Erdoğan'ın, “14 Mayıs’ta bunlara öyle çakalım ki bir daha bellerini doğrultamasınlar” sözlerine tepki gösterdi.

İYİ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, açıklamaya “Edep yahu!” diyerek karşılık verdi.

Davutoğlu ve Babacan’dan açıklamaya tepkiler geldi. Davutoğlu’nun paylaşımı şöyle: “Aziz milletimizden, anne ve babalardan çocuklarını, sayın Erdoğan konuşurken televizyondan uzak tutmalarını hassasiyetle rica ediyorum. Bu ifadede Erdoğan yazan yerde daha önce Bahçeli yazıyordu. Ah, ah nereden nereye.”

 

Babacan da TV kanallarına seslendi:

“Sayın Erdoğan’ın bugünkü Aydın konuşmasını yayınlayan TV kanallarına sesleniyorum: Lütfen yayın öncesi ilgili uyarı işaretini videonun başına yerleştiriniz.”

 

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN