Nejat İşler, uzun süre alkol tedavisi görmesine rağmen bağımlılıktan kurtulamamış ve bu durum onun işinden olmasına neden olmuştu. 51 yaşındaki oyuncu, geçmiş yıllarda geçirdiği septik şok nedeniyle uzun süre yoğun bakımda kalmış ve hastalığı ilerlediği için el parmaklarının bir kısmı kesilmişti.

Yoğun bakımda 95 gün geçiren ve ayak ve el parmak uçları kesilen Nejat İşler, kendisini bu duruma getiren alkolü bir türlü bırakamıyor.

Sabah Gazetesi'ndeki köşe yazarı Bülent Cankurt, İşler'in tekrar hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

İşte Cankurt'un yazısında yer alan satırlar:

"51 yaşındaki oyuncu, alkol sebebiyle defalarca hastanelik olan ve yine aynı sorun nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

8 yıllık evliliği biten Ceyda Düvenci'den boşanma açıklaması 8 yıllık evliliği biten Ceyda Düvenci'den boşanma açıklaması

İşler, pazartesi günü Nişantaşı'ndaki hastanede tedavi altına alındı, dün öğle saatlerine kadar hala hastanede tedavi ediliyordu.

Ne zaman taburcu olacağı hakkında bilgi alamadım, fakat dizisinin yeni sezon çekimlerinin 18 Eylül'de başlayacağı düşünülürse, işine geri dönmesi zor görünmektedir. Daha önce bu kötü alışkanlığı yüzünden işlerini kaybeden ve dizi ve film projelerinden çıkarılan Nejat İşler'in tekrar aynı sıkıntılarla karşılaşmamasını umuyorum."