Gazeteci Cüneyt Özdemir, YouTube kanalından yaptığı canlı yayında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na isyan etti.

Kılıçdaroğlu'nun AK Parti'li bir kadını danışman yapması üzerine konuşan Cüneyt Özdemir, "Bunu alıyorlar CHP'ye... Kılıçdaroğlu danışman yapmış kendisine. Oda vermişler hanımefendiye." dedi.

Cemal Enginyurt da pes etti: Emekliye zam hayal oldu Cemal Enginyurt da pes etti: Emekliye zam hayal oldu

"KAOSU DÜŞÜNSENİZE..."

Cüneyt Özdemir, Kemal Kılıçdaroğlu'nın danışman skandalı için şu sözleri söyledi:

"İyi ki Kılıçdaroğlu seçilmemiş. Gerçekten iyi ki seçilmemiş. Kaosu düşünsenize şu anda. İçişleri Bakanı kim olacak? Kim olacak? Abi, Ümit Özdağ olacak. Bir dakika, Ümit Özdağ'dan haberi yok. Ama olur mu ya? Düşünsenize. Şu anda masa dağılmıştı zaten. Meral Hanım bu yumruğunu vurmuştu. Ali Babacan Kılıçdaroğlu'na bağırıyordu. Ahmet Davutoğlu ne diyorsun kardeşim? Diyordu. Neden Kılıçdaroğlu gidip üç tane bakanlığı, MİT'i falan Ümit Özdağ'a imzalayarak vermişti? Kim olacaktı? Kaosu düşünsenize. Ekonomiyi kim yönetecekti? Abi, danışmanlar denilen bir şeyler var, yani. Birilerini alıyorlar. Ne danışıyorlar bu insanlara bilmiyorum. Tuhaf tuhaf insanlar. Kimi kendisinin bütçe olarak tanıtmış."