Ünlü astrolog Dinçer Güner sonbahar mevsiminde bizleri neler bekliyor açıkladı! Ünlü astrolog Dinçer Güner sonbahar mevsiminde bizleri neler bekliyor açıkladı!

Eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la basketbol oynadıkları anlara ilişkin görüntüleri paylaştı. Varank, görüntüleri, "Arada maçtan kaytarıp video çektiğim doğrudur" başlığı ile yayınladı.

KADRODAKİ İSİMLER

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, maç kadrosunun fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Karede, Bursa Milletvekili Mustafa Varank, İzmir Milletvekili Mehmet Kasapoğlu, İzmir Milletvekili Alpay Özalan, MİT Başkanı İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, milli güreşçi Hamza Yerlikaya da yer aldı.

ERDOĞAN'IN DİNÇ GÖRÜNTÜSÜ DİKKAT ÇEKTİ

Maç esnasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dinç görüntüsü dikkat çekti. Maç sırasında yaşanan eğlenceli diyalogla ise kameralara yansıdı. Erdoğan'ın Hidayet Türkoğlu'na, "Hadi Hido sayıya" diyerek seslenmesi ise yüzleri güldürdü.

ERDOĞAN'IN TAKIMI FARKLI KAZANDI

Öte yandan Erdoğan'ın potaya sayı attığı ve takımını yönlendirdiği de görüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın formasını giydiği takım maçı 50-22'lik skorla önde bitirdi.