İsmailağa cemaati lideri Mahmut Ustaosmanoğlu’nun ölümünden sonra cemaat içinde başlayan kavga devam ediyor. Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, sosyal medyadan yayınladığı video ile cemaati adeta tehdit etti.

Yayyınladığı videoda İsmailağa cemaatindeki bozulmalardan bahseden Cübbeli, "Kiminin şantajı var FETÖ’nün elinde, kiminin şusu var busu var. Bunları az çok biliyoruz. Burada böyle bir yapılanma var" dedi.

“Efendi hazretlerinin rabıtasını artık bozdurmaya karar vermişler” diyen Cübbeli Ahmet Hoca, seçim sonrasında harekete geçileceğini söyledi.
 

Bakan Yerlikaya'dan flaş Diyarbakır ve Mardin kararı! 'İstiklal Marşı okutulmadı' Bakan Yerlikaya'dan flaş Diyarbakır ve Mardin kararı! 'İstiklal Marşı okutulmadı'

TARİH VERDİ: KÖPRÜDEN ÖNCE SON ÇIKIŞ

İsmailağa cemaati içindekilere isteklerini yerine getirmeleri çağrısında bulunan ‘Cübbeli Ahmet’, “Bildiklerimi söyleyince bazıları insan içine çıkamayacak! İsmailağa'ya son ihtâr! Köprüden önce son çıkış! Çarşamba 22:30’a kadar bu teklifim kabul görürse susacağım, değilse onlar düşünsün!” ifadelerini kullandı.

Editör: Nigar Topcu