Cübbeli Ahmet'ten olay zam güzellemesi! 'Fahişelere de zam geliyordur herhalde'

'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, sohbet yayınında ekonomik sıkıntıyla birlikte içki, kumar ve zinaya da zam geldiğini belirterek 'Fahişelere de zam geliyordur herhalde, her şeye zam geliyorsa senin de bu günaha bulaşma riskin azalıyor' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

“Cübbeli Ahmet Hoca” olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, sohbet yayınında ekonomik sıkıntıyla birlikte içki, kumar ve zinaya da zam geldiğini belirterek "Fahişelere de zam geliyordur herhalde, her şeye zam geliyorsa senin de bu günaha bulaşma riskin azalıyor" dedi.

Cübbeli Ahmet, Youtube kanalındaki "Haftanın Sohbeti 24 Kasım" başlıklı videoda ekonomik sıkıntıları ve zamlara ilişkin konuştu. “Günahlara karşı eğilim çoğalıyor ama imkan azalıyor. Bu manada iyi bir şey” ifadelerini kullanan Cübbeli Ahmet'in zam yorumu gündem oldu.

"Fahişelerin fiyatından haberim yok ama zam vardır herhalde"

Cübbeli Ahmet şu sözleri kullandı:

“Ekonominin bozuk olması günahları engelleyici bir şey. İçki pahalı, kumar pahalı, zina pahalı. Onlara da zam geliyordur herhalde. Fahişelerin fiyatından haberim yok ama zam vardır herhalde. Her şeye zam geliyorsa senin de bu günaha bulaşma riskin azalıyor. Efendi çok okurdu bunu, ‘Allah bir adamı koruyacaksa imkan vermez buldurmaz’ derdi. Günahlara karşı eğilim çoğalıyor ama imkan azalıyor. Bu manada iyi bir şey.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN