Cübbeli Ahmet Pervin Buldan'ın skandal açıklamalarını paylaştı! Anayasa Mahkemesi'ne seslendi

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü HDPli Pervin Buldan'ın açıklamalarının olduğu bir video paylaşarak Anayasa Mahkemesi'ne seslendi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Altılı Masa'nın Cumhurbaşkanı adayını açıkladığı gün bir video yayınlamış Altılı Masa'yı hedef alarak, "HDP ile birlikte olanlara, HDP’ye bakanlık vereceğiz diyenlere fırsat verme ya Rab. Vatanımızı böldürme ya Rab. Birliğimizi bütünlüğümüzü daim eyle ya Rab​​​​​" diye dua etmişti. Cübbeli Ahmet Hoca YouTube üzerinde yaptığı yayında Altılı Masa'yı eleştirerek kandil gecesinin arka planda kalmasını eleştirmişti

Cübbeli Ahmet Hoca'nın bugün sosyal medyadan yayınladığı video ise gündem oldu. Cübbeli Ahmet Hoca HDPli Pervin Buldan'ın skandal açıklamalarının olduğu bir paylaşım yaparak Anayasa Mahkemesi'ne seslendi. Cübbeli Ahmet: ''Ey Anayasa Mahkemesi! HDP'li Pervin Buldan ve CHP'li Engin Özkoç'un şu ifadelerini duymadan mı yoksa duyduktan sonra mı terör sevicilere milletin parasını veriyorsunuz?'' dedi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN