Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü kendi kanalında yayınlanan videoda 'Çok din-devlet düşmanı var. Onun için bir temizlik de icap edebilir…' ifadelerini kullandı.

Vatandaşlara evlerinde 1 yıllık temel gıdayı depolamalarını istedi.İsmailağa Cemaati'nin önde gelenlerinden Ahmet Mahmut Ünlü kendi YouTube kanalında yayınladığı videoda 'Önümüzdeki günler çok hayır göstermiyor. İlerisi hayırdır ama çok vatan haini var. Çok din-devlet düşmanı var. Onun için bir temizlik de icap edebilir…' dedi.

Ahmet Mahmut Ünlü açıklamalarında şunları söyledi:

MEMLEKETİN ÖNÜNDEKİ DURUMLAR BELLİ DEĞİL

Lükse şeye düşmemek lazım. Memleketin önündeki durumlar belli değil. Bütün dünyanın gavuru şeyleri bize çevirmiş yani…Suriye'de büyük bir Siyonist Kürdistan kurulmak üzere… Burada büyük tehlikeler var. Yeniden bir İstiklal Savaşı gibi, bir Kuva-i Milliye hareketlenmesi gibi, yeniden bir vatan müdafaası gibi durumlar icap edebilir.

ÇOK DİN-DEVLET DÜŞMANI VAR…

Önümüzdeki günler çok hayır göstermiyor. İlerisi hayırdır ama çok vatan haini var. Çok din-devlet düşmanı var. Onun için bir temizlik de icap edebilir…Ne olur ne biter bilmiyorum ama 'nakit' çok önemli bir şeydir. Bazı kere satacak malın olsa da ha dediğin zaman satamıyorsun. Birden bir piyasa çöküyor, evin var kaç tane aç kalıyorsun. Bir korona oldu kaç tane meslek yok oldu.

KİLERİNİZE BİR SENELİK İHTİYACINIZI KOYUN

İnsan kenarda köşede onun için ekmek alacak para koymalı. İnsan bir senelik ihtiyacını, temel ihtiyaç maddelerini, bozulmayacak mallardan kilerinde, ambarında bulundurmalıdır. Bu sünnettir. Un, şeker, kuru fasulye, nohut gibi…